29-ML-DT
Er rijden momenteel 199 Ducati 899 Panigale's rond in Nederland. Deze 899 Panigale komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2020, dus sinds 5 jaren, 10 maanden en 19 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 899 Panigale rijden er nog 12 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2013 en juli 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.550 en € 17.989, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.599 uitkomt. De nieuwwaarde van deze 899 Panigale bedraagt € 17.550 incl. BTW en BPM, deze Ducati 899 Panigale is daardoor € 49 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 augustus 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 899 Panigale | 2014
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 899 Panigale |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | € 17.550 |
| Bruto BPM | € 2.244 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 898cc (0,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 10 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 augustus 2019. Het voertuig was toen 5 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 180 kg |
| Massa rijklaar | 192 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type H8 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 108 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 108 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 899 Panigale voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 29-ML-DT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
29-ML-DT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 29-MB-DT | BMW | F 800 | Onbekend | 11-05-2012 | 18,1 jaar |
| 29-MD-DT | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 19-03-2013 | 21 jaar |
| 29-MF-DT | BMW | S 1000 | € 16.699 | 13-06-2014 | 12 jaar |
| 29-MG-DT | Honda | CB1000RA | Onbekend | 25-09-2015 | 13,9 jaar |
| 29-MH-DT | BMW | R 1200 | € 23.474 | 27-10-2016 | 9,6 jaar |
| 29-MJ-DT | Harley-Davidson | Flhx Street Glide | Onbekend | 03-11-2017 | 16,2 jaar |
| 29-ML-DB | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 07-08-2019 | 6,8 jaar |
| 29-ML-DD | Suzuki | GSX-R 750 | € 13.497 | 19-10-2019 | 15,2 jaar |
| 29-ML-DF | Yamaha | MTN850 | € 10.299 | 15-08-2019 | 6,8 jaar |
| 29-ML-DG | Triumph | Street Twin | € 10.275 | 10-08-2019 | 6,8 jaar |
| 29-ML-DH | Yamaha | YP400RA | € 7.899 | 20-08-2019 | 6,8 jaar |
| 29-ML-DJ | Triumph | Bonneville | Onbekend | 12-08-2019 | 25 jaar |
| 29-ML-DK | KTM | 1290 Super Duke R | € 19.399 | 16-08-2019 | 6,8 jaar |
| 29-ML-DL | Ducati | 1299 Panigale | € 29.690 | 21-08-2019 | 9,9 jaar |
| 29-ML-DN | Piaggio | Medley | € 3.609 | 24-08-2019 | 6,8 jaar |
| 29-ML-DP | Honda | CB500XA | € 7.799 | 21-08-2019 | 6,8 jaar |
| 29-ML-DR | Honda | WW125A | € 3.398 | 23-08-2019 | 6,8 jaar |
| 29-ML-DS | Honda | CB500XA | € 7.799 | 27-02-2020 | 6,3 jaar |
| 29-ML-DT | Ducati | 899 Panigale | € 17.550 | 30-08-2019 | 12,1 jaar |
| 29-ML-DV | Yamaha | MT 07 | € 7.198 | 23-08-2019 | 11,1 jaar |
| 29-ML-DX | Aprilia | RK | € 17.989 | 25-01-2020 | 15,4 jaar |
| 29-ML-DZ | Kawasaki | Versys 1000 | € 17.599 | 30-08-2019 | 6,8 jaar |
| 29-MN-DT | Ducati | Scrambler | € 10.789 | 27-07-2020 | 10,7 jaar |
| 29-MR-DT | Aprilia | RS 125 | € 5.899 | 18-03-2022 | 4,2 jaar |
| 29-MS-DT | Beta | € 11.335 | 23-11-2022 | 3,5 jaar | |
| 29-MT-DT | Honda | CRF1000A | € 13.890 | 10-02-2024 | 10,3 jaar |
| 29-MV-DT | Honda | C125A | € 5.768 | 26-04-2024 | 5,5 jaar |
| 29-MX-DT | BMW | S 1000 | € 22.185 | 01-03-2025 | 5,2 jaar |
| 29-MZ-DT | BMW | F 900 | € 13.052 | 07-08-2025 | 5,8 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 17.599 en/of een gewicht van ± 180 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.800 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| BMW S 1000 | € 17.700 | 209 cm | 114 cm | 200 kg |
| KTM 1290 Superduke R | € 17.800 | 217 cm | 79 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 18.400 | 207 cm | 72 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 17.200 | 257 cm | 71 cm | 190 kg |
| Honda CBR1000RA | € 18.000 | 208 cm | 69 cm | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 16.700 | - | - | 190 kg |
| Aprilia RK | € 18.700 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 17.700 | 206 cm | 88 cm | 190 kg |
| KTM 1190 RC8 | € 18.900 | 205 cm | 82 cm | 180 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 18.000 | 208 cm | 72 cm | 190 kg |
| Yamaha R1 | € 18.500 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta 800 | € 17.300 | - | - | 180 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 17.200 | - | - | 190 kg |
| MV Agusta Brutale | € 17.700 | 205 cm | 88 cm | 200 kg |
| BMW C Evolution | € 15.900 | - | - | 190 kg |
| Yamaha YZF 600 | € 15.900 | 204 cm | 70 cm | 180 kg |
| KTM 990 Duke R | € 16.900 | 210 cm | 84 cm | 180 kg |
| MV Agusta F3 | € 19.100 | 203 cm | 73 cm | 190 kg |
| MV Agusta Brutale 990 | € 16.300 | - | - | 200 kg |
| Triumph Street Triple 765 | € 15.900 | 205 cm | 77 cm | 180 kg |
| MV Agusta Dragster | € 17.300 | 204 cm | 94 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.