MV-RT-14
Er rijden momenteel 654 Ducati 848's rond in Nederland. Deze 848 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 oktober 2025, dus sinds 7 maanden en 16 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Ducati 848 rijden er in dezelfde variant (00) nog 398 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2007 en maart 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.790 en € 20.550, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 15.592 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducati 848 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 augustus 2009. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Ducati 848 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ducati 848 | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Ducati |
| Handelsbenaming | 848 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 270 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 270 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.015 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 848W4 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 849cc (0,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 maart 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 oktober 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 augustus 2009. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 182 kg |
| Massa rijklaar | 193 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 197 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 390 kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering AA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2002/24*0475*00 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2011 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 95 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 95 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Ducati 848 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-RT-14 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-RT-14
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-RB-14 | Harley-Davidson | FLT | Onbekend | 17-06-2009 | 25,7 jaar |
| MV-RD-14 | Piaggio | ET 4 | Onbekend | 18-06-2009 | 27,8 jaar |
| MV-RF-14 | Harley-Davidson | Flstf | Onbekend | 13-08-2009 | 25,2 jaar |
| MV-RG-14 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 06-08-2009 | 16,8 jaar |
| MV-RH-14 | Harley-Davidson | XL 1200C Sportster 1200 Custom | Onbekend | 11-07-2009 | 16,9 jaar |
| MV-RJ-14 | Honda | NT650V | Onbekend | 26-06-2009 | 25,1 jaar |
| MV-RL-14 | BMW | F 800 | Onbekend | 07-07-2009 | 16,9 jaar |
| MV-RR-14 | BMW | R 1200 | Onbekend | 01-07-2009 | 16,9 jaar |
| MV-RS-14 | Triumph | Speed Triple | Onbekend | 29-06-2009 | 18,8 jaar |
| MV-RT-10 | BMW | F 650 | Onbekend | 03-07-2009 | 22 jaar |
| MV-RT-11 | Honda | PC37 | Onbekend | 22-03-2010 | 23,1 jaar |
| MV-RT-12 | Honda | PC37 | Onbekend | 19-09-2009 | 23 jaar |
| MV-RT-13 | BMW | R 1100 | Onbekend | 08-01-2010 | 27,2 jaar |
| MV-RT-14 | Ducati | 848 | Onbekend | 19-08-2009 | 18,2 jaar |
| MV-RT-15 | Honda | VT750C | Onbekend | 19-08-2010 | 17,4 jaar |
| MV-RT-16 | Ducati | M695 | Onbekend | 04-07-2009 | 19 jaar |
| MV-RT-17 | Suzuki | DR 650 | Onbekend | 11-11-2015 | 35,2 jaar |
| MV-RT-19 | Ducati | 988S Bostrom | Onbekend | 31-07-2009 | 24 jaar |
| MV-RV-14 | Suzuki | AN 400 | Onbekend | 03-07-2009 | 16,9 jaar |
| MV-RZ-14 | Suzuki | Burgman | Onbekend | 02-07-2009 | 26,2 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 15.592 en/of een gewicht van ± 182 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Honda CBR1000RR | € 16.400 | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | € 16.000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | € 14.800 | - | - | 180 kg |
| BMW S 1000 | € 16.400 | 207 cm | 82 cm | 200 kg |
| KTM 890 Duke | € 14.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Yamaha MTN890 | € 14.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 14.800 | 205 cm | 79 cm | 180 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-10R | € 15.100 | 209 cm | 74 cm | 190 kg |
| BMW CE 04 | € 15.500 | 229 cm | 82 cm | 170 kg |
| BMW R 1200 | € 16.100 | - | - | 200 kg |
| Aprilia Tuono | € 15.600 | 200 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CBR600RA | € 14.000 | 201 cm | 69 cm | 180 kg |
| Aprilia RR | € 16.500 | 203 cm | 73 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke R | € 15.300 | 213 cm | 84 cm | 190 kg |
| KTM 990 Duke | € 15.600 | 209 cm | 84 cm | 180 kg |
| KTM 990 Superduke | € 14.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Adventure | € 16.200 | 217 cm | 89 cm | 200 kg |
| MV Agusta Brutale 800 | € 15.200 | 205 cm | 88 cm | 190 kg |
| Honda CBR900RR | € 14.700 | - | - | 200 kg |
| Triumph Speed Triple R | € 16.400 | 210 cm | 80 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF890 | € 14.300 | 207 cm | 71 cm | 190 kg |
| Buell 1125 R | € 14.400 | - | - | 200 kg |
| Indian Scout | € 16.000 | - | - | 200 kg |
| MV Agusta F3 | € 14.300 | - | - | 180 kg |
| Buell 1125 CR | € 14.500 | 205 cm | 94 cm | 200 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.