MZ-NT-35
Er rijden momenteel 161 Beta RR4T's rond in Nederland. Deze RR4T komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 juni 2023, dus sinds 2 jaren, 11 maanden en 4 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Beta RR4T rijden er in dezelfde variant (00) nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en september 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.987 en € 9.299, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 8.544 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RR4T bedraagt € 8.790 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Beta RR4T € 246 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Beta RR4T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Beta RR4T | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Beta |
| Handelsbenaming | RR4T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 101 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.790 |
| Bruto BPM | € 1.052 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7 kW (9.5 pk) |
| Continue vermogen | 7 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZD3 E335 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 349cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 juni 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 11 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 119 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 167 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 286 kg |
| Technische max massa voertuig | 286 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E3 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0463*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2014 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Beta RR4T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MZ-NT-35 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MZ-NT-35
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MZ-ND-35 | BMW | K 1600 | € 26.034 | 01-04-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-NF-35 | Honda | VT750S | € 7.490 | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| MZ-NG-35 | Honda | JF10 | Onbekend | 29-03-2011 | 21,7 jaar |
| MZ-NH-35 | Suzuki | DL650A | Onbekend | 05-04-2011 | 18 jaar |
| MZ-NJ-35 | Yamaha | YP250RA | € 5.898 | 06-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NN-35 | BMW | K 1100 | Onbekend | 31-03-2011 | 28,9 jaar |
| MZ-NP-35 | Honda | CBF600NA | € 8.250 | 07-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NR-35 | BMW | R 1200 | € 20.931 | 08-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NS-35 | Yamaha | FZS 600 | Onbekend | 08-04-2011 | 24,4 jaar |
| MZ-NT-30 | Kawasaki | Z750R ABS | € 7.375 | 19-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NT-31 | Kawasaki | Z1000SX ABS | € 10.266 | 09-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NT-33 | Kawasaki | ER - 6 N | Onbekend | 06-05-2011 | 19,1 jaar |
| MZ-NT-34 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 21-05-2011 | 22,2 jaar |
| MZ-NT-35 | Beta | RR4T | € 8.790 | 19-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NT-36 | Yamaha | RN06 | Onbekend | 21-04-2011 | 23,6 jaar |
| MZ-NT-37 | Harley-Davidson | Flstfb | € 23.295 | 05-04-2011 | 15,6 jaar |
| MZ-NT-38 | Honda | SD02 | Onbekend | 08-08-2011 | 22,1 jaar |
| MZ-NT-39 | Ducati | Monster 1100 | € 13.090 | 15-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NV-35 | BMW | R 1200 | € 22.664 | 13-04-2011 | 15,1 jaar |
| MZ-NX-35 | BMW | R 1200 | € 17.843 | 23-03-2012 | 18,9 jaar |
| MZ-NZ-35 | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 15-04-2011 | 16,9 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.544 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha WR 450 | € 9.100 | - | - | 120 kg |
| Honda Crf 450 R | € 8.300 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 450 | € 8.000 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna TE 510 | € 8.400 | - | - | 120 kg |
| Honda CRF 450 | € 9.100 | - | - | 120 kg |
| Silence S01 | € 8.600 | 203 cm | 72 cm | 100 kg |
| HM HF 450 | € 9.200 | 225 cm | 83 cm | 120 kg |
| Husqvarna TE 310 | € 9.100 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 449 | € 9.000 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna TE 250 | € 8.500 | - | - | 120 kg |
| HM FJ | € 9.400 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 511 | € 8.900 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna SMR 510 | € 8.000 | 217 cm | 82 cm | 120 kg |
| Husqvarna WR 300 | € 7.900 | - | - | 110 kg |
| Honda F450 | € 8.500 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna WR 250 | € 9.000 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.