MX-NH-61
Er rijden momenteel 161 Beta RR4T's rond in Nederland. Deze RR4T komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 april 2021, dus sinds 5 jaren, 1 maand en 2 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Beta RR4T rijden er in dezelfde variant (03) nog 25 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2009 en februari 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 7.165 en € 10.599, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 9.354 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RR4T bedraagt € 9.995 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Beta RR4T € 641 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Beta RR4T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Beta RR4T | 2010
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Beta |
| Handelsbenaming | RR4T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 106 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 9.995 |
| Bruto BPM | € 1.220 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 9 kW (12.2 pk) |
| Continue vermogen | 9 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZD3 E350 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 498cc (0,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 april 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 1 maand en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 119 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 167 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 286 kg |
| Technische max massa voertuig | 286 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E3 | |
| Variant 03 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0463*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 93 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 93 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Beta RR4T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MX-NH-61 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MX-NH-61
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MX-NB-61 | BMW | F 650 | Onbekend | 07-02-2011 | 25,8 jaar |
| MX-ND-61 | Yamaha | XV 1900 | € 16.998 | 16-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NF-61 | Honda | XL1000VA | Onbekend | 17-03-2011 | 16,7 jaar |
| MX-NG-61 | Ducati | Streetfighter | € 16.800 | 21-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-60 | Honda | VT 1100 | Onbekend | 22-04-2010 | 21,3 jaar |
| MX-NH-61 | Beta | RR4T | € 9.995 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-62 | Harley-Davidson | Road King | Onbekend | 15-04-2010 | 19,3 jaar |
| MX-NH-63 | Triumph | Truxton | Onbekend | 15-04-2010 | 17,9 jaar |
| MX-NH-64 | Harley-Davidson | Street BOB | Onbekend | 15-04-2010 | 20,3 jaar |
| MX-NH-65 | Husaberg | 570 FE | € 10.500 | 24-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-67 | Husaberg | 450 FE | € 10.150 | 23-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NH-68 | Harley-Davidson | Flstsc | Onbekend | 23-04-2010 | 18,6 jaar |
| MX-NN-61 | Ducati | 848 | € 14.790 | 29-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NP-61 | Kawasaki | ER-6N ABS | € 5.786 | 22-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NR-61 | Yamaha | FZ 1 | € 13.998 | 24-04-2010 | 16,1 jaar |
| MX-NS-61 | Ducati | Hypermotard 1100S | Onbekend | 20-04-2010 | 19 jaar |
| MX-NV-61 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 28-04-2010 | 19,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 9.354 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| KTM 530 EXC | € 10.000 | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| KTM 450 EXC | € 9.700 | 227 cm | 82 cm | 110 kg |
| Yamaha WR 450 | € 9.600 | - | - | 120 kg |
| KTM 250 EXC | € 9.500 | 224 cm | 79 cm | 110 kg |
| Husqvarna TE 510 | € 8.400 | - | - | 120 kg |
| Rieju MR | € 9.800 | 229 cm | 83 cm | 110 kg |
| BMW G 450 | € 9.700 | - | - | 120 kg |
| Honda CRF 450 | € 9.100 | - | - | 120 kg |
| Silence S01 | € 8.600 | 203 cm | 72 cm | 100 kg |
| Husaberg 450 FE | € 10.200 | 222 cm | 79 cm | 110 kg |
| HM HF 450 | € 9.200 | 225 cm | 83 cm | 120 kg |
| Yamaha WR 250 | € 9.800 | - | - | 110 kg |
| Aprilia VP | € 10.200 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna TE 449 | € 9.000 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna TE 310 | € 9.100 | - | - | 110 kg |
| HM FJ | € 9.400 | - | - | 110 kg |
| Moto S.p.a. WR450F | € 9.600 | 224 cm | 84 cm | 120 kg |
| Husqvarna TE 511 | € 8.900 | - | - | 120 kg |
| Honda F450 | € 8.500 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna WR 250 | € 9.000 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 250 | € 8.700 | - | - | 110 kg |
| KTM 400 EXC | € 9.600 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.