68-ML-JK
Er rijden momenteel 161 Beta RR4T's rond in Nederland. Deze RR4T komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 december 2019, dus sinds 6 jaren, 5 maanden en 12 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Beta RR4T rijden er in dezelfde variant (00) nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2011 en september 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.987 en € 9.299, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 8.544 uitkomt. De nieuwwaarde van deze RR4T bedraagt € 8.789 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Beta RR4T € 245 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 december 2019. Het voertuig was toen 8 jaren, 8 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Beta RR4T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Beta RR4T | 2011
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Beta |
| Handelsbenaming | RR4T |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 101 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 250 km | |
| Nieuwprijs | € 8.789 |
| Bruto BPM | € 1.051 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 7 kW (9.5 pk) |
| Continue vermogen | 7 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | ZD3 E335 |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 349cc (0,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 december 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 5 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 december 2019. Het voertuig was toen 8 jaren, 8 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 113 kg |
| Massa rijklaar | 119 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,49 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type E3 | |
| Variant 00 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2002/24*0463*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Beta RR4T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 68-ML-JK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
68-ML-JK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 68-MB-JK | Yamaha | TZR 125 | Onbekend | 07-03-2012 | 27,9 jaar |
| 68-MD-JK | Honda | NC700XA | € 7.389 | 07-06-2013 | 13 jaar |
| 68-MG-JK | Yamaha | FZ 1 | Onbekend | 06-02-2016 | 19,2 jaar |
| 68-MH-JK | Kawasaki | Versys 1000 | € 13.899 | 16-03-2017 | 9,2 jaar |
| 68-MJ-JK | Kawasaki | Z 650 | € 7.499 | 09-03-2018 | 8,2 jaar |
| 68-MK-JK | BMW | R 1200 | € 18.769 | 04-07-2020 | 9,2 jaar |
| 68-ML-JB | BMW | R 1250 | € 26.898 | 23-11-2019 | 6,5 jaar |
| 68-ML-JD | Yamaha | XJ 6 | Onbekend | 05-02-2020 | 16,9 jaar |
| 68-ML-JF | Kawasaki | Versys ABS | € 9.098 | 04-01-2020 | 11,6 jaar |
| 68-ML-JG | Kawasaki | Z1000 ABS | € 10.997 | 25-03-2020 | 16,2 jaar |
| 68-ML-JH | Yamaha | MT 07 | € 7.600 | 26-12-2019 | 9,1 jaar |
| 68-ML-JJ | BMW | F 650 | Onbekend | 04-12-2019 | 25,1 jaar |
| 68-ML-JK | Beta | RR4T | € 8.789 | 14-12-2019 | 15,1 jaar |
| 68-ML-JL | Triumph | Tiger XRX | € 12.698 | 15-02-2020 | 9,7 jaar |
| 68-ML-JN | Kawasaki | Z 1000 | Onbekend | 03-06-2021 | 17 jaar |
| 68-ML-JP | Kawasaki | Vulcan S | € 8.849 | 03-01-2020 | 6,4 jaar |
| 68-ML-JR | Royal Enfield | Classic | € 6.118 | 18-12-2019 | 7,9 jaar |
| 68-ML-JS | KTM | 690 Enduro | € 13.199 | 07-01-2020 | 6,4 jaar |
| 68-ML-JT | Honda | CB1300SA | Onbekend | 09-01-2020 | 18,2 jaar |
| 68-ML-JV | Ducati | Panigale V2 | € 20.584 | 27-12-2019 | 6,4 jaar |
| 68-ML-JX | Honda | CB650RA | € 9.299 | 17-03-2020 | 6,2 jaar |
| 68-ML-JZ | Suzuki | DL 1000 | Onbekend | 16-01-2020 | 22,2 jaar |
| 68-MN-JK | Yamaha | MT 09 | € 10.997 | 09-10-2020 | 10,7 jaar |
| 68-MP-JK | BMW | R 1150 | Onbekend | 05-07-2021 | 25 jaar |
| 68-MR-JK | Triumph | Rocket Iii Roadster | € 27.153 | 21-04-2022 | 12,9 jaar |
| 68-MS-JK | Kawasaki | Z 1000 | € 13.398 | 15-04-2023 | 7,2 jaar |
| 68-MT-JK | BMW | F 900 | € 11.570 | 29-09-2023 | 2,7 jaar |
| 68-MV-JK | Aprilia | RSV4 | € 22.699 | 15-06-2024 | 1,9 jaar |
| 68-MX-JK | BMW | R 1300 GS Adventure | € 33.335 | 25-03-2025 | 1,2 jaar |
| 68-MZ-JK | Royal Enfield | Interceptor | € 8.974 | 29-09-2025 | 0,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 8.544 en/of een gewicht van ± 113 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Yamaha WR 450 | € 9.100 | - | - | 120 kg |
| Honda Crf 450 R | € 8.300 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 450 | € 8.000 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna TE 510 | € 8.400 | - | - | 120 kg |
| Silence S01 | € 8.600 | 203 cm | 72 cm | 100 kg |
| Honda CRF 450 | € 9.100 | - | - | 120 kg |
| HM HF 450 | € 9.200 | 225 cm | 83 cm | 120 kg |
| Husqvarna TE 449 | € 9.000 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna TE 310 | € 9.100 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 250 | € 8.500 | - | - | 120 kg |
| HM FJ | € 9.400 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna TE 511 | € 8.900 | - | - | 120 kg |
| Husqvarna SMR 510 | € 8.000 | 217 cm | 82 cm | 120 kg |
| Husqvarna WR 300 | € 7.900 | - | - | 110 kg |
| Husqvarna WR 250 | € 9.000 | - | - | 110 kg |
| Honda F450 | € 8.500 | - | - | 110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.