MV-XP-10
Er rijden momenteel 403 BMW C1's rond in Nederland. Deze C1 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 april 2021, dus sinds 5 jaren, 1 maand en 10 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze BMW C 1 rijden er nog 58 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2000 en december 2003. De nieuwwaarde van deze BMW C 1 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 september 2009. Het voertuig was toen 8 jaren, 4 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle BMW C1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW C 1 | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | C 1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 947 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 17 kW (23 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 120cc (0,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 april 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 1 maand en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 september 2009. Het voertuig was toen 8 jaren, 4 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 195 kg |
| Massa rijklaar | 207 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle BMW C1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MV-XP-10 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MV-XP-10
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MV-XB-10 | Kawasaki | Ninja 250 R | Onbekend | 09-09-2009 | 16,7 jaar |
| MV-XD-10 | Suzuki | GSF 650 | Onbekend | 10-09-2009 | 16,7 jaar |
| MV-XF-10 | Harley-Davidson | Flstc Heritage Softail Classic | Onbekend | 07-09-2009 | 17,5 jaar |
| MV-XG-10 | Honda | RC 47 | Onbekend | 08-09-2009 | 20,9 jaar |
| MV-XJ-10 | Yamaha | XJR 1300 | Onbekend | 17-09-2009 | 16,7 jaar |
| MV-XL-10 | Aprilia | Tuono | Onbekend | 18-09-2009 | 23 jaar |
| MV-XN-10 | Aprilia | RP | Onbekend | 15-09-2009 | 24,9 jaar |
| MV-XP-10 | BMW | C1 | Onbekend | 21-09-2009 | 25 jaar |
| MV-XP-12 | Harley-Davidson | XLH | Onbekend | 16-09-2009 | 37 jaar |
| MV-XP-13 | M.v. Agusta | F4 1000 | Onbekend | 19-09-2009 | 20 jaar |
| MV-XP-14 | Zelfbouw | Softail | Onbekend | 16-09-2009 | 16,7 jaar |
| MV-XP-15 | Honda | RD10 | Onbekend | 06-05-2011 | 25,9 jaar |
| MV-XP-17 | Yamaha | FZ 6 | Onbekend | 21-09-2009 | 19,1 jaar |
| MV-XP-18 | Triumph | Bonneville T100 | Onbekend | 16-09-2009 | 20,8 jaar |
| MV-XP-19 | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 19-09-2009 | 18,2 jaar |
| MV-XS-10 | Gilera | M61 | Onbekend | 18-09-2009 | 18,7 jaar |
| MV-XT-10 | Suzuki | GSX-R 750 | Onbekend | 22-02-2010 | 18,5 jaar |
| MV-XV-10 | Honda | CBF600NA | Onbekend | 25-09-2009 | 16,7 jaar |
| MV-XZ-10 | Harley-Davidson | Xlh 1200 Custom | Onbekend | 07-12-2009 | 28,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kawasaki Z 900 | 207 cm | 83 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 220 kg |
| Yamaha MT 09 | 216 cm | 95 cm | 220 kg |
| Honda CBR600 F | - | - | 200 kg |
| Suzuki DL 650 | 229 cm | 88 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 750 | 209 cm | 80 cm | 210 kg |
| Kawasaki Versys 650 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Suzuki DL650A | 229 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha XJ 600 | - | - | 210 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha FZS 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha XTZ 690 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 210 kg |
| Suzuki GSX 600 | - | - | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Honda Transalp | 226 cm | 92 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda NC750XA | 223 cm | 85 cm | 210 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | 209 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 200 kg |
| Honda Fireblade | - | - | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.