MS-LN-50
Er rijden momenteel 403 BMW C1's rond in Nederland. Deze C1 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 november 2007, dus sinds 18 jaren, 6 maanden en 23 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze BMW C1-200 rijden er in dezelfde variant (0192) nog 189 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2001 en oktober 2006. De nieuwwaarde van deze BMW C1-200 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 november 2007. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW C1 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW C1-200 | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | C1-200 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 898 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 13 kW (18 pk) |
| Continue vermogen | 13 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 02 1E A |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 176cc (0,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 7 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 november 2007 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 6 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 november 2007. Het voertuig was toen 6 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 178 kg |
| Massa rijklaar | 185 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 175 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 360 kg |
| Technische max massa voertuig | 360 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 0192 | |
| Uitvoering A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1-92/61-00066/02 | |
| Plaats chassisnummer r. op framebuis onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW C1 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MS-LN-50 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MS-LN-50
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MS-LB-50 | Kawasaki | VN900 Classic | Onbekend | 23-10-2007 | 18,6 jaar |
| MS-LD-50 | KTM | Ktm 620 LC4 | Onbekend | 22-10-2007 | 28,1 jaar |
| MS-LF-50 | BMW | R 1200 | Onbekend | 23-10-2007 | 19,2 jaar |
| MS-LG-50 | BMW | R 1150 | Onbekend | 02-11-2007 | 23,9 jaar |
| MS-LH-50 | Piaggio | M57 | Onbekend | 31-10-2007 | 18,6 jaar |
| MS-LJ-50 | Aprilia | RA | Onbekend | 03-11-2007 | 18,6 jaar |
| MS-LL-50 | Honda | Pan European | Onbekend | 09-11-2007 | 28,1 jaar |
| MS-LN-50 | BMW | C1 | Onbekend | 02-11-2007 | 25,1 jaar |
| MS-LN-51 | Triumph | Street Triple | Onbekend | 04-01-2008 | 18,4 jaar |
| MS-LN-52 | Triumph | Street Triple | Onbekend | 09-11-2007 | 18,6 jaar |
| MS-LN-53 | Triumph | Bonneville | Onbekend | 09-11-2007 | 18,6 jaar |
| MS-LN-54 | Triumph | Street Triple | Onbekend | 08-11-2007 | 18,6 jaar |
| MS-LN-55 | Triumph | Tiger | Onbekend | 09-11-2007 | 18,6 jaar |
| MS-LN-56 | Suzuki | GSX1300R | Onbekend | 30-05-2008 | 21,6 jaar |
| MS-LN-58 | Yamaha | 4VR(XVS650H) | Onbekend | 14-11-2008 | 26,1 jaar |
| MS-LN-59 | Harley-Davidson | Xlh 883 Sportster | Onbekend | 02-11-2007 | 39,3 jaar |
| MS-LS-50 | KTM | 530 EXC | Onbekend | 09-02-2008 | 18,3 jaar |
| MS-LT-50 | Honda | SC 26 | Onbekend | 12-11-2007 | 28,2 jaar |
| MS-LV-50 | BMW | R 1200 | Onbekend | 24-11-2007 | 18,5 jaar |
| MS-LX-50 | Kawasaki | Ninja ZX-7R | Onbekend | 09-08-2008 | 27 jaar |
| MS-LZ-50 | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 05-05-2010 | 16,1 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 178 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yamaha MTN690 | 209 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MT 07 | 214 cm | 81 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z 650 | 206 cm | 78 cm | 180 kg |
| Suzuki SV 650 | 214 cm | 76 cm | 190 kg |
| Yamaha MT 09 | 213 cm | 90 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | 247 cm | 71 cm | 190 kg |
| Yamaha YZF R6 | 204 cm | 71 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja ZX-6R | 209 cm | 71 cm | 200 kg |
| Suzuki GSX-R 600 | - | - | 190 kg |
| Yamaha MTN890 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-R 1000 | 293 cm | 80 cm | 200 kg |
| Honda Transalp | - | - | 190 kg |
| Honda CBR1000RR | 208 cm | 72 cm | 200 kg |
| Yamaha YZF R1 | 209 cm | 72 cm | 200 kg |
| Suzuki VS 700 | - | - | 190 kg |
| Yamaha RJ07 | 210 cm | 76 cm | 200 kg |
| Yamaha FZ 6 | 210 cm | 75 cm | 200 kg |
| Honda CB 500 | 223 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha XV 535 | - | - | 200 kg |
| Yamaha MTT690 | 215 cm | 88 cm | 200 kg |
| Yamaha MTN850 | 208 cm | 83 cm | 190 kg |
| Kawasaki Ninja 650 | 206 cm | 74 cm | 190 kg |
| Yamaha XJ 6 | 212 cm | 77 cm | 190 kg |
| Kawasaki ER-6N ABS | 211 cm | 77 cm | 190 kg |
| Yamaha XT 660 | 226 cm | 90 cm | 190 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.