MR-LV-29
Er rijden momenteel 887 BMW 259's rond in Nederland. Deze 259 komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 december 2020, dus sinds 5 jaren, 5 maanden en 17 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW 259 C rijden er nog 887 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1993 en juni 2002. De nieuwwaarde van deze BMW 259 C is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 maart 2007. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle BMW 259 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW 259 C | 2001
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | 259 C |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.980 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 45 kW (61 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 1170cc (1,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 maart 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 december 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 5 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 maart 2007. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 270 kg |
| Massa rijklaar | 277 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,65 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen frame a. motor |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 90 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 90 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle BMW 259 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MR-LV-29 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MR-LV-29
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MR-LD-29 | BMW | R 1200 | Onbekend | 08-03-2007 | 19,2 jaar |
| MR-LF-29 | Suzuki | GSX-R 600 | Onbekend | 09-02-2007 | 23 jaar |
| MR-LG-29 | BMW | R 1200 | Onbekend | 10-02-2007 | 19,3 jaar |
| MR-LH-29 | Suzuki | GSF 1200 | Onbekend | 16-02-2007 | 19,3 jaar |
| MR-LJ-29 | BMW | K 1200 | Onbekend | 13-02-2007 | 23,2 jaar |
| MR-LL-29 | BMW | F 650 | Onbekend | 10-03-2007 | 27 jaar |
| MR-LN-29 | Aprilia | ML | Onbekend | 13-02-2007 | 27,1 jaar |
| MR-LR-29 | Yamaha | FZS600H | Onbekend | 22-02-2008 | 27,2 jaar |
| MR-LV-20 | Malaguti | 53 | Onbekend | 20-02-2007 | 26,2 jaar |
| MR-LV-21 | Ducati | M | Onbekend | 20-02-2007 | 28,2 jaar |
| MR-LV-22 | BMW | K 1200 | Onbekend | 20-02-2007 | 20 jaar |
| MR-LV-23 | Honda | HC 04 | Onbekend | 20-02-2007 | 42,3 jaar |
| MR-LV-26 | BMW | K 1100 | Onbekend | 20-02-2007 | 28,9 jaar |
| MR-LV-27 | Honda | PC37 | Onbekend | 20-02-2007 | 20,3 jaar |
| MR-LV-28 | Kawasaki | ZXT20C | Onbekend | 05-04-2007 | 22,9 jaar |
| MR-LV-29 | BMW | 259 | Onbekend | 03-03-2007 | 25,2 jaar |
| MR-LX-29 | Qingqi | QM200GY | Onbekend | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| MR-LZ-29 | BMW | C1 | Onbekend | 22-08-2008 | 24,5 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met een gewicht van ± 270 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Honda Pan European | - | - | 290 kg |
| Yamaha FJR 1300 | 223 cm | 75 cm | 290 kg |
| Suzuki VS 1400 | - | - | 250 kg |
| Yamaha XJ 900 | - | - | 260 kg |
| Suzuki VL 800 | 250 cm | 96 cm | 270 kg |
| Kawasaki Versys 1000 | 227 cm | 94 cm | 290 kg |
| Moto Guzzi California | - | - | 270 kg |
| Suzuki AN 650 | 227 cm | 81 cm | 270 kg |
| Honda NT700VA | 207 cm | 109 cm | 250 kg |
| Yamaha XS650SE | - | - | 290 kg |
| Harley-Davidson Flstf Fat Boy | - | - | 280 kg |
| Yamaha XT 1200 | 226 cm | 98 cm | 280 kg |
| Kawasaki VN800 Classic | - | - | 250 kg |
| Honda VT 1100 | - | - | 280 kg |
| Honda RC 44 | - | - | 250 kg |
| Yamaha VP05 | - | - | 280 kg |
| Yamaha RP11 | - | - | 270 kg |
| Triumph Tiger Explorer | 225 cm | 89 cm | 250 kg |
| Kawasaki ZZ-R 1100 | - | - | 270 kg |
| Suzuki GSX 1100 | - | - | 270 kg |
| Yamaha RP04 | - | - | 260 kg |
| Harley-Davidson Iron 883 | 219 cm | 86 cm | 250 kg |
| Harley-Davidson Street BOB | 240 cm | 93 cm | 300 kg |
| Honda CBR1000 F | - | - | 250 kg |
| Honda VT1100 C2 | - | - | 270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.