82-MD-JZ
Er rijden momenteel 1.204 Aprilia RR's rond in Nederland. Deze RR komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 juni 2013, dus sinds 12 jaren, 11 maanden en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RR rijden er in dezelfde variant (1) nog 273 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2007 en januari 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.990 en € 15.990, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.298 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia RR is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 juni 2013. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia RR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RR | 2008
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RR |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 255 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 255 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.972 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 102 kW (139 pk) |
| Continue vermogen | 102 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V990 NG |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 mei 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 juni 2013 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 11 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 juni 2013. Het voertuig was toen 5 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 195 kg |
| Massa rijklaar | 209 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 192 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 401 kg |
| Technische max massa voertuig | 401 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RR | |
| Variant 1 | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*0093*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 82-MD-JZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
82-MD-JZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-MB-JZ | Yamaha | Virago XV125 | Onbekend | 19-03-2012 | 29,3 jaar |
| 82-MD-JB | Triumph | Street Triple | Onbekend | 08-03-2014 | 17,1 jaar |
| 82-MD-JD | Kawasaki | Z750S | Onbekend | 07-06-2013 | 19 jaar |
| 82-MD-JF | BMW | F 700 | € 11.563 | 30-05-2013 | 13 jaar |
| 82-MD-JG | KTM | 125 Duke | € 4.449 | 31-05-2013 | 13 jaar |
| 82-MD-JJ | Suzuki | GSX-R 1000 | Onbekend | 08-06-2013 | 20,3 jaar |
| 82-MD-JK | Honda | CBR500RA | € 6.896 | 07-06-2013 | 13 jaar |
| 82-MD-JL | Kawasaki | Z750 ABS | € 6.653 | 07-06-2013 | 13 jaar |
| 82-MD-JN | Harley-Davidson | Flhrc Road King Classic | € 26.495 | 06-06-2013 | 13 jaar |
| 82-MD-JP | Triumph | Street Triple R | € 9.790 | 07-06-2013 | 13 jaar |
| 82-MD-JR | Moto Guzzi | V 50 | Onbekend | 06-06-2013 | 42,9 jaar |
| 82-MD-JS | Harley-Davidson | XL Sportster 883L | Onbekend | 07-06-2013 | 18,8 jaar |
| 82-MD-JT | Yamaha | FZ 8 | € 9.999 | 13-06-2013 | 13 jaar |
| 82-MD-JX | Honda | CB1000R | Onbekend | 11-06-2013 | 17,9 jaar |
| 82-MD-JZ | Aprilia | RR | Onbekend | 22-06-2013 | 18 jaar |
| 82-MF-JZ | BMW | G 450 | Onbekend | 27-12-2014 | 16,5 jaar |
| 82-MG-JZ | Ducati | Hypermotard 939 | € 13.590 | 31-03-2016 | 10,2 jaar |
| 82-MH-JZ | Yamaha | TDM 900 | Onbekend | 04-04-2017 | 16,3 jaar |
| 82-MJ-JZ | Yamaha | YZF R1 | Onbekend | 24-03-2018 | 15,7 jaar |
| 82-MK-JZ | Yamaha | MTN690 | € 7.599 | 27-02-2019 | 7,2 jaar |
| 82-ML-JZ | KTM | 990 Supermoto | € 19.584 | 30-12-2019 | 12,8 jaar |
| 82-MN-JZ | Ducati | Hypermotard 950 | € 15.344 | 22-10-2020 | 5,6 jaar |
| 82-MP-JZ | Honda | ADV750 | € 13.148 | 14-07-2021 | 8,8 jaar |
| 82-MS-JZ | Yamaha | MTT890 | € 15.599 | 04-03-2023 | 3,2 jaar |
| 82-MT-JZ | BMW | F 900 | € 18.176 | 11-10-2023 | 2,6 jaar |
| 82-MV-JZ | Yamaha | YZF R125 | € 7.509 | 16-06-2024 | 11,2 jaar |
| 82-MX-JZ | Piaggio | Gilera Runner | Onbekend | 25-03-2025 | 27,9 jaar |
| 82-MZ-JZ | KTM | 450 EXC | € 14.749 | 09-10-2025 | 0,6 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.298 en/of een gewicht van ± 195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.100 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.200 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 13.100 | 219 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 12.600 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTN890 | € 12.900 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.600 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.800 | 229 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.200 | - | - | 190 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.100 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000R | € 12.500 | 211 cm | 81 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.100 | 205 cm | 79 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda PC37 | € 12.000 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Triumph Street Triple RS | € 13.400 | 207 cm | 78 cm | 180 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.300 | 218 cm | 90 cm | 210 kg |
| KTM 790 Adventure | € 13.800 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.