MT-PP-82
Er rijden momenteel 1.115 Aprilia RP's rond in Nederland. Deze RP komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren en 9 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RP rijden er in dezelfde variant (B) nog 409 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2002 en maart 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.990 en € 13.846, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.418 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia RP is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 mei 2009. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Aprilia RP voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RP | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RP |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.695 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V990 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 mei 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren en 9 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 mei 2009. Het voertuig was toen 5 jaren, 11 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 203 kg |
| Massa rijklaar | 210 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 180 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 390 kg |
| Technische max massa voertuig | 390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,41 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant B | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00027*05 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RP voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van MT-PP-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
MT-PP-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| MT-PB-82 | Ducati | Monster | Onbekend | 11-12-2008 | 23,4 jaar |
| MT-PD-82 | Yamaha | Cygnus-x | Onbekend | 09-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PG-82 | Aprilia | SM | Onbekend | 15-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PH-82 | Suzuki | DL 650 | Onbekend | 19-09-2008 | 21,7 jaar |
| MT-PJ-82 | BMW | F 650 | Onbekend | 12-08-2008 | 25,9 jaar |
| MT-PL-82 | Ducati | M4 | Onbekend | 13-08-2008 | 25,3 jaar |
| MT-PN-82 | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-08-2008 | 21,6 jaar |
| MT-PP-80 | Aprilia | VD | Onbekend | 12-10-2009 | 18,5 jaar |
| MT-PP-81 | BMW | R 1200 | Onbekend | 10-07-2009 | 25,1 jaar |
| MT-PP-82 | Aprilia | RP | Onbekend | 11-05-2009 | 23 jaar |
| MT-PP-84 | Honda | CBR1000RR | Onbekend | 28-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PP-85 | Honda | CB1000RA | Onbekend | 23-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PP-86 | Kawasaki | Z 750 | Onbekend | 21-08-2008 | 22,2 jaar |
| MT-PP-89 | Yamaha | RP04 | Onbekend | 27-09-2008 | 24,8 jaar |
| MT-PR-82 | Harley-Davidson | Fxdb Dyna Street BOB | Onbekend | 30-08-2008 | 17,7 jaar |
| MT-PS-82 | BMW | R 1200 | Onbekend | 22-08-2008 | 17,8 jaar |
| MT-PT-82 | KTM | 640 LC4 | Onbekend | 19-08-2008 | 21,1 jaar |
| MT-PX-82 | BMW | R 1100 | Onbekend | 10-12-2008 | 30,5 jaar |
| MT-PZ-82 | BMW | R 1200 | Onbekend | 30-08-2008 | 17,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.418 en/of een gewicht van ± 203 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.300 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.200 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 12.800 | 219 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.000 | 205 cm | 79 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| BMW F 750 | € 13.200 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.800 | 229 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.400 | 213 cm | 79 cm | 190 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.300 | 218 cm | 90 cm | 210 kg |
| KTM 790 Adventure | € 13.800 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XP 530 | € 13.100 | 220 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Tiger Sport | € 13.900 | 215 cm | 84 cm | 220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.