92-MD-VD
Er rijden momenteel 1.115 Aprilia RP's rond in Nederland. Deze RP komt uit het jaar 2003 en is nu 23 jaren en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 april 2014, dus sinds 12 jaren, 1 maand en 5 dagen. Deze motor rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Aprilia RP rijden er in dezelfde variant (B) nog 409 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2002 en maart 2012. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.990 en € 13.846, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 13.418 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Aprilia RP is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 april 2014. Het voertuig was toen 10 jaren, 11 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Aprilia RP voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Aprilia RP | 2003
| Voertuigsoort | Motor |
| Merk | Aprilia |
| Handelsbenaming | RP |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 1.695 |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | V990 |
| Aantal cilinders | 2 stuks |
| Cilinderinhoud | 998cc (1,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 mei 2003 |
| Leeftijd | 23 jaren en 5 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 22 april 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 1 maand en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 april 2014. Het voertuig was toen 10 jaren, 11 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 200 kg |
| Massa rijklaar | 210 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 189 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 399 kg |
| Technische max massa voertuig | 399 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,42 m | |
| Europese voertuigcategorie L3 | |
| Type RP | |
| Variant B | |
| Uitvoering 00 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*92/61*00027*06 | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 94 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 94 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Aprilia RP voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 92-MD-VD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
92-MD-VD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 92-MD-VB | Honda | ANC125 | € 2.799 | 12-03-2014 | 12,2 jaar |
| 92-MD-VD | Aprilia | RP | Onbekend | 22-04-2014 | 23 jaar |
| 92-MD-VF | Yamaha | FZ 8 | € 10.499 | 13-03-2014 | 12,2 jaar |
| 92-MD-VG | BMW | R 1200 | Onbekend | 15-03-2014 | 17 jaar |
| 92-MD-VH | BMW | R 1200 | € 21.300 | 14-03-2014 | 12,2 jaar |
| 92-MD-VJ | Harley-Davidson | Softail | € 35.000 | 27-03-2014 | 12,2 jaar |
| 92-MD-VK | Yamaha | XT 660 | € 8.499 | 19-03-2014 | 12,2 jaar |
| 92-MD-VL | BMW | F 700 | Onbekend | 21-03-2014 | 12,2 jaar |
| 92-MD-VP | Suzuki | DL 1000 | € 12.999 | 09-04-2015 | 11,1 jaar |
| 92-MD-VR | Honda | CB600F | Onbekend | 03-04-2014 | 18,1 jaar |
| 92-MD-VS | Yamaha | FZ 8 | Onbekend | 22-04-2014 | 15,2 jaar |
| 92-MD-VV | Yamaha | MT 09 | € 9.499 | 26-03-2014 | 12,2 jaar |
| 92-MD-VX | Kawasaki | Versys | Onbekend | 29-03-2014 | 18,8 jaar |
| 92-MF-VD | Ducati | Multistrada 1200 | € 23.789 | 28-05-2015 | 11 jaar |
| 92-MG-VD | KTM | 350 EXC | € 10.960 | 08-07-2016 | 9,9 jaar |
| 92-MH-VD | BMW | R 1200 | € 22.879 | 15-07-2017 | 8,9 jaar |
| 92-MJ-VD | Triumph | Tiger 800 XC | Onbekend | 10-11-2018 | 15,1 jaar |
| 92-MK-VD | BMW | R 1200 | Onbekend | 03-04-2020 | 21,2 jaar |
| 92-ML-VD | KTM | 790 Duke | € 11.599 | 29-05-2020 | 6 jaar |
| 92-MN-VD | Yamaha | MT 09 | € 6.810 | 08-05-2021 | 9,2 jaar |
| 92-MP-VD | Yamaha | MT 07 | € 7.179 | 05-02-2022 | 9,2 jaar |
| 92-MR-VD | Harley-Davidson | Flhtcui | Onbekend | 05-08-2022 | 25,3 jaar |
| 92-MS-VD | Yamaha | MT 07 | € 6.999 | 16-03-2024 | 12 jaar |
| 92-MT-VD | Honda | VFR1200F | € 16.990 | 11-03-2024 | 16,2 jaar |
| 92-MV-VD | Kawasaki | Z 900 | € 10.599 | 10-10-2024 | 1,6 jaar |
| 92-MX-VD | BMW | F 800 | € 15.771 | 19-06-2025 | 0,9 jaar |
| 92-MZ-VD | Yamaha | XTZ 750 | Onbekend | 03-03-2026 | 29,7 jaar |
Motor's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan motor modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 13.418 en/of een gewicht van ± 200 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW F 800 | € 13.300 | 231 cm | 89 cm | 210 kg |
| Yamaha XTZ 690 | € 13.200 | 237 cm | 94 cm | 210 kg |
| Suzuki GSX-R 750 | € 12.800 | 219 cm | 71 cm | 210 kg |
| Yamaha YZF R6 | € 12.400 | 204 cm | 70 cm | 190 kg |
| Yamaha FZ 1 | € 13.200 | 214 cm | 77 cm | 210 kg |
| Triumph Speed Triple | € 14.000 | 210 cm | 80 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT850 | € 13.400 | 216 cm | 85 cm | 210 kg |
| Kawasaki Z 1000 | € 13.000 | 205 cm | 79 cm | 220 kg |
| Suzuki GSX-S 1000 | € 14.200 | 213 cm | 84 cm | 210 kg |
| Ducati Monster | € 13.600 | 213 cm | 82 cm | 190 kg |
| BMW F 750 | € 13.200 | 226 cm | 85 cm | 220 kg |
| Yamaha MTN890 | € 13.100 | 209 cm | 82 cm | 190 kg |
| Suzuki DL 800 | € 12.100 | 231 cm | 95 cm | 220 kg |
| Suzuki DL 1000 | € 12.800 | 229 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda CB1000RA | € 13.200 | 211 cm | 80 cm | 210 kg |
| KTM 990 Supermoto | € 13.400 | 218 cm | 84 cm | 190 kg |
| Kawasaki Z900RS | € 13.600 | 210 cm | 87 cm | 210 kg |
| Honda XL750 | € 12.200 | 233 cm | 84 cm | 200 kg |
| KTM 990 Superduke | € 13.700 | 212 cm | 84 cm | 190 kg |
| Honda CB1000R | € 13.000 | 211 cm | 81 cm | 200 kg |
| Honda CBR600RR | € 12.300 | - | - | 190 kg |
| KTM 890 Duke | € 13.100 | 214 cm | 81 cm | 180 kg |
| Ducati Monster 821 | € 12.700 | 217 cm | 84 cm | 210 kg |
| Yamaha MTT890 | € 13.300 | 218 cm | 90 cm | 210 kg |
| KTM 790 Adventure | € 13.800 | 222 cm | 89 cm | 210 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.