96-WT-NX
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2019 en is nu 7 jaren, 2 maanden en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2019
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 0,97 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 maart 2019 |
| Leeftijd | 7 jaren, 2 maanden en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 maart 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 2 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 724 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,34 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 3116-4-1HOB40-300- | |
| Uitvoering 63/300 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*07 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 96-WT-NX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
96-WT-NX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 96-WB-NX | Wilk | 11W | Caravan | 17-06-2008 | 28,3 jaar |
| 96-WD-NX | LMC | 490K1 | Caravan | 21-03-2009 | 17,2 jaar |
| 96-WF-NX | Ifor Williams Trailers | BV-ta | Gesloten opbouw | 10-02-2010 | 16,3 jaar |
| 96-WG-NX | Vlemmix | VBT2 | Voor vervoer boten | 05-03-2011 | 15,2 jaar |
| 96-WH-NX | Bürstner | Averso | Caravan | 16-09-2011 | 14,7 jaar |
| 96-WJ-NX | Vlemmix | VBT2-2700 | Voor vervoer boten | 27-06-2014 | 11,9 jaar |
| 96-WK-NX | Konag | KSB | Open laadvloer | 25-11-2013 | 12,5 jaar |
| 96-WL-NX | Hapert | Hv.... | Open laadvloer | 26-03-2015 | 11,2 jaar |
| 96-WN-NX | Hapert | Hv.... | Open laadvloer | 18-12-2015 | 10,5 jaar |
| 96-WP-NX | Humbaur | Xanthos | Veewagen | 18-11-2016 | 9,5 jaar |
| 96-WR-NX | Humbaur | Single 2015 | Veewagen | 28-09-2017 | 8,7 jaar |
| 96-WS-NX | Hobby | 490 KMF | Caravan | 01-06-2018 | 8 jaar |
| 96-WT-NB | Hapert | E.... | Kipper | 23-02-2019 | 7,3 jaar |
| 96-WT-ND | Ifor Williams | GX | Open laadvloer | 07-03-2019 | 7,2 jaar |
| 96-WT-NF | Tabbert | W32 | Caravan | 01-03-2019 | 7,3 jaar |
| 96-WT-NG | Easyline | Gesloten opbouw | 27-02-2019 | 7,3 jaar | |
| 96-WT-NH | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 29-03-2019 | 7,2 jaar |
| 96-WT-NJ | Henra | PL27DS | Neerklapbare zijschotten | 04-04-2019 | 7,2 jaar |
| 96-WT-NK | LMC | C15-1008 | Niet nader aangeduid | 01-03-2019 | 7,3 jaar |
| 96-WT-NL | Proline | Kipper | 13-03-2019 | 7,2 jaar | |
| 96-WT-NN | Swift Group Limited | Sprite | Caravan | 01-03-2019 | 7,3 jaar |
| 96-WT-NP | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 04-03-2019 | 7,2 jaar |
| 96-WT-NR | Vlemmix | Vbt 1500 | Voor vervoer boten | 20-05-2019 | 7 jaar |
| 96-WT-NS | Weinsberg | W51 | Caravan | 08-03-2019 | 7,2 jaar |
| 96-WT-NT | Saris | C2000 | Neerklapbare zijschotten | 27-07-2019 | 6,8 jaar |
| 96-WT-NV | Henra | PL20A | Neerklapbare zijschotten | 28-08-2019 | 6,8 jaar |
| 96-WT-NX | Eduard | K4 | Kipper | 12-03-2019 | 7,2 jaar |
| 96-WT-NZ | Weinsberg | W51 | Caravan | 23-03-2019 | 7,2 jaar |
| 96-WV-NX | LMC | C09-1055 | Niet nader aangeduid | 07-12-2019 | 6,5 jaar |
| 96-WX-NX | Hobby | 495 UL | Caravan | 19-09-2020 | 5,7 jaar |
| 96-WZ-NX | Hobby | 490 KMF | Caravan | 15-04-2021 | 5,1 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met breedte van 167 cm een gewicht van ± 724 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hapert D.... | 405 cm | 166 cm | 700 kg |
| Hapert C.... | 427 cm | 166 cm | 680 kg |
| Henra K1.27 | 456 cm | 172 cm | 730 kg |
| Dynajet 350TH | 290 cm | 172 cm | 770 kg |
| Henra K1.20 | 456 cm | 171 cm | 700 kg |
| Henra MG27.1 | 431 cm | 175 cm | 680 kg |
| Cheval Liberte CT | - | 177 cm | 680 kg |
| Henra K1 | 456 cm | 172 cm | 730 kg |
| Henra KP27 | 456 cm | 171 cm | 730 kg |
| Cheval Liberte Cargo Tipper | - | 161 cm | 670 kg |
| Henra K1-20 | 453 cm | 172 cm | 700 kg |
| Pijnappel PTK-3500 | 434 cm | 176 cm | 760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.