76-WLB-7
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2024 en is nu 2 jaren en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Eduard K4 kipper rijden er in dezelfde variant (3116-4-1HB30-270-) nog 32 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2014 en februari 2026. De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2024
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 0,98 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 mei 2024 |
| Leeftijd | 2 jaren en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 13 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 623 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,34 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 3116-4-1HB30-270- | |
| Uitvoering 63/270 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 76-WLB-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
76-WLB-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 76-WLB-1 | Draco | Middenasser | Gecond. met temperatuurreg. | 02-05-2024 | 2,1 jaar |
| 76-WLB-2 | Swift Group Limited | Sprite | Niet nader aangeduid | 24-05-2024 | 2 jaar |
| 76-WLB-3 | Niewiadow | Voor vervoer voertuigen | 04-05-2024 | 2,1 jaar | |
| 76-WLB-4 | Nijenkamp | Niet nader aangeduid | 21-05-2024 | 2 jaar | |
| 76-WLB-5 | Henra | GB | Gesloten opbouw | 05-07-2024 | 1,9 jaar |
| 76-WLB-6 | Easyline | Neerklapbare zijschotten | 10-05-2024 | 2,1 jaar | |
| 76-WLB-7 | Eduard | K4 | Kipper | 17-05-2024 | 2 jaar |
| 76-WLB-8 | Hapert | Cobalt | Kipper | 29-05-2024 | 2 jaar |
| 76-WLB-9 | H&W | HwZPS20 | Huifopbouw | 21-05-2024 | 2 jaar |
| 76-WLD-7 | Caravelair | Alba | Caravan | 23-05-2024 | 2 jaar |
| 76-WLF-7 | LMC | C15-1064 | Niet nader aangeduid | 18-06-2024 | 1,9 jaar |
| 76-WLG-7 | Hapert | Cobalt | Kipper | 20-06-2024 | 1,9 jaar |
| 76-WLH-7 | Vlemmix | Voor vervoer voertuigen | 14-06-2024 | 2 jaar | |
| 76-WLJ-7 | Cheval Liberte | Gesloten opbouw | 02-07-2024 | 1,9 jaar | |
| 76-WLK-7 | Kaeser | M59 PE | Compressor | 04-07-2024 | 1,9 jaar |
| 76-WLL-7 | Henra | BR | Open laadvloer | 30-04-2025 | 1,1 jaar |
| 76-WLN-7 | Hobby | 620 CL | Caravan | 24-07-2024 | 1,8 jaar |
| 76-WLP-7 | Thomas | Voor vervoer boten | 28-07-2024 | 1,8 jaar | |
| 76-WLR-7 | Hulco | HU | Open laadvloer | 22-01-2025 | 1,4 jaar |
| 76-WLS-7 | Fendt | Apero 465 | Caravan | 10-09-2024 | 1,7 jaar |
| 76-WLV-7 | Fendt | Bianco 390 | Caravan | 13-09-2024 | 13,1 jaar |
| 76-WLX-7 | Eduard | K4 | Kipper | 26-09-2024 | 1,7 jaar |
| 76-WLZ-7 | Saris | Gesloten opbouw | 07-10-2024 | 1,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.