74-WZ-DZ
Er rijden momenteel 2.801 Eduard K4's rond in Nederland. Deze K4 komt uit het jaar 2021 en is nu 5 jaren en 4 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Eduard K4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard K4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard K4 | 2021
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | K4 |
| Lengte | 3,84 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Hoogte | 1,08 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 januari 2021 |
| Leeftijd | 5 jaren en 4 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 januari 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren en 4 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 672 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,88 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 2615-4-1EOB40-200- | |
| Uitvoering 63/200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*10 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard K4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 74-WZ-DZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
74-WZ-DZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 74-WB-DZ | Chateau | 406C | Caravan | 18-04-2008 | 18,1 jaar |
| 74-WD-DZ | KMA | MW 18L | Geconditioneerd voertuig | 06-11-2008 | 17,6 jaar |
| 74-WF-DZ | Caravelair | N5003 | Caravan | 19-08-2009 | 16,8 jaar |
| 74-WG-DZ | Hüffermann | Hsa 24.70 | Afneembare bovenbouw | 10-06-2010 | 16 jaar |
| 74-WH-DZ | Hapert | HA-ta-pl | Open wagen | 03-05-2011 | 15,1 jaar |
| 74-WJ-DZ | Hapert | Al.... | Open wagen | 14-04-2012 | 14,1 jaar |
| 74-WK-DZ | Weinsberg | W51 | Caravan | 16-05-2013 | 13 jaar |
| 74-WL-DZ | Fendt | 450 | Caravan | 31-10-2014 | 11,6 jaar |
| 74-WN-DZ | Tabbert | Comtesse | Caravan | 25-06-2015 | 36,9 jaar |
| 74-WP-DZ | Hapert | K.... | Gesloten opbouw | 03-06-2016 | 10 jaar |
| 74-WR-DZ | Adria | Altea 462 PU | Caravan | 14-04-2017 | 9,1 jaar |
| 74-WS-DZ | Kuiper | BW | Open laadvloer | 24-05-2018 | 8 jaar |
| 74-WT-DZ | Ifor Williams | GX | Open laadvloer | 14-12-2018 | 7,5 jaar |
| 74-WV-DZ | Humbaur | Huk 202715 | Kipper | 25-07-2019 | 6,8 jaar |
| 74-WZ-DB | GS | AV 3000 | Open laadvloer | 11-01-2021 | 5,4 jaar |
| 74-WZ-DD | Hobby | 560 Kmfe | Caravan | 14-01-2021 | 12 jaar |
| 74-WZ-DF | Saris | C2000 | Gesloten opbouw | 25-01-2021 | 5,3 jaar |
| 74-WZ-DG | Hapert | Sapphire | Gesloten opbouw | 18-01-2021 | 5,4 jaar |
| 74-WZ-DH | Anssems | Psx 1350-251X153 | Neerklapbare zijschotten | 22-01-2021 | 5,3 jaar |
| 74-WZ-DJ | Hulco | Medax-2 | Neerklapbare zijschotten | 21-01-2021 | 5,4 jaar |
| 74-WZ-DK | Easyline | Neerklapbare zijschotten | 22-01-2021 | 5,3 jaar | |
| 74-WZ-DL | Kalf | Voor vervoer boten | 19-01-2021 | 5,4 jaar | |
| 74-WZ-DN | Anssems | Bsx 2500-301X150 | Open laadvloer | 19-01-2021 | 5,4 jaar |
| 74-WZ-DP | Henra | PL27 | Neerklapbare zijschotten | 05-05-2021 | 5,1 jaar |
| 74-WZ-DR | Anssems | Bsx 1350-251X130 | Open laadvloer | 31-03-2021 | 5,2 jaar |
| 74-WZ-DS | Henra | KP3Z.27 | Kipper | 01-02-2021 | 5,3 jaar |
| 74-WZ-DT | Draf | MD 20-20 | Voor vervoer voertuigen | 21-01-2021 | 5,4 jaar |
| 74-WZ-DV | Hapert | Azure | Open laadvloer | 26-01-2021 | 5,3 jaar |
| 74-WZ-DX | Humbaur | Xanthos | Veewagen | 17-06-2021 | 4,9 jaar |
| 74-WZ-DZ | Eduard | K4 | Kipper | 28-01-2021 | 5,3 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.