15-WFS-5
Er rijden momenteel 65 Eduard A4's rond in Nederland. Deze A4 komt uit het jaar 2022 en is nu 3 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Eduard A4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Eduard haalt een maximumsnelheid van 140 km/uur.
Bekijk ook alle Eduard A4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eduard A4 | 2022
| Voertuigsoort | Middenasaanhangwagen |
| Merk | Eduard |
| Handelsbenaming | A4 |
| Lengte | 6,60 m |
| Breedte | 2,26 m |
| Hoogte | 0,86 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 4 |
| Maximale constructiesnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 juli 2022 |
| Leeftijd | 3 jaren, 10 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 juli 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 10 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 880 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,43 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type 4 | |
| Variant 5022-4-AOB30-300- | |
| Uitvoering 56/300 | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0296*12 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Eduard A4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 15-WFS-5 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
15-WFS-5
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 15-WFB-5 | Dethleffs | 3EM | Caravan | 20-04-2022 | 4,1 jaar |
| 15-WFD-5 | Knaus | W01 | Caravan | 26-04-2022 | 4,1 jaar |
| 15-WFF-5 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 09-05-2022 | 4,1 jaar |
| 15-WFG-5 | H&W | HwZPS20 | Huifopbouw | 09-05-2022 | 4,1 jaar |
| 15-WFH-5 | Pongratz | L-at-k,-g-k,-350 G-k | Voor vervoer voertuigen | 13-05-2022 | 15,7 jaar |
| 15-WFJ-5 | Humbaur | HA 10???? | Neerklapbare zijschotten | 23-05-2022 | 4 jaar |
| 15-WFK-5 | Henra | BR13 | Gesloten opbouw | 01-06-2022 | 4 jaar |
| 15-WFL-5 | Henra | MT35 | Voor vervoer voertuigen | 13-07-2022 | 3,9 jaar |
| 15-WFN-5 | Hobby | 400 SFE | Caravan | 18-08-2022 | 5 jaar |
| 15-WFR-5 | Vanclaes | Voor vervoer boten | 01-07-2022 | 3,9 jaar | |
| 15-WFS-1 | Dethleffs | C15-1013 | Niet nader aangeduid | 26-07-2022 | 3,8 jaar |
| 15-WFS-2 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 20-07-2022 | 3,9 jaar |
| 15-WFS-3 | Swift Group Limited | Sprite | Niet nader aangeduid | 19-07-2022 | 3,9 jaar |
| 15-WFS-4 | Henra | BR13 | Gesloten opbouw | 12-07-2022 | 3,9 jaar |
| 15-WFS-5 | Eduard | A4 | Voor vervoer voertuigen | 14-07-2022 | 3,9 jaar |
| 15-WFS-6 | Fendt | 465 | Caravan | 26-07-2022 | 4,5 jaar |
| 15-WFS-7 | Fendt | Bianco 390 | Caravan | 30-09-2022 | 3,7 jaar |
| 15-WFS-8 | Hulco | HU | Open laadvloer | 14-07-2022 | 3,9 jaar |
| 15-WFS-9 | Dethleffs | 3EM | Caravan | 22-07-2022 | 3,9 jaar |
| 15-WFT-5 | Vlemmix | Voor vervoer boten | 18-07-2022 | 3,9 jaar | |
| 15-WFV-5 | Hobby | 545 | Caravan | 26-08-2022 | 3,8 jaar |
| 15-WFX-5 | Ifor Williams | GX | Voor vervoer voertuigen | 26-08-2022 | 3,8 jaar |
| 15-WFZ-5 | Fendt | 445 | Caravan | 01-09-2022 | 3,7 jaar |
Middenasaanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan middenasaanhangwagen modellen met een afmeting van 660 x 226 cm een gewicht van ± 880 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Brian James Trailers TT Transporter | 660 cm | 218 cm | 850 kg |
| Ifor Williams Trailers CT | 669 cm | 230 cm | 820 kg |
| Nijenkamp N.v.t. | 665 cm | 217 cm | 910 kg |
| Ifor Williams CT | 669 cm | 230 cm | 800 kg |
| Witteveen Prof 35 | 662 cm | 226 cm | 930 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.