T-50-GGF
Er rijden momenteel 53 Valtra N92's rond in Nederland. Deze N92 komt uit het jaar 2011 en is nu 14 jaren, 10 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 augustus 2025, dus sinds 9 maanden en 10 dagen. Deze land- of bosbouwtrekker rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Valtra N92 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 december 2024. Het voertuig was toen 13 jaren, 5 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Valtra N92 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Valtra N92 | 2011
| Voertuigsoort | Land- of bosbouwtrekker |
| Merk | Valtra |
| Handelsbenaming | N92 |
| Lengte | 4,41 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Hoogte | 2,80 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74.5 kW (101 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 44.507 DTA |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 4397cc (4,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2011 |
| Leeftijd | 14 jaren, 10 maanden en 15 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 augustus 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 december 2024. Het voertuig was toen 13 jaren, 5 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 10.050 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 3.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 6.150 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,54 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie T1 | |
| Type N - SERIES | |
| Variant N92F | |
| Uitvoering N92FH | |
| Typegoedkeuringsnummer e17*2003/37*0047*10 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68IA*2004/26 | |
Vergeet ook niet alle Valtra N92 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-50-GGF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-50-GGF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-50-GGB | Fendt | 728 Vario | 28-12-2024 | 2 jaar |
| T-50-GGD | Thwaites | Mach | 22-05-2024 | 9,9 jaar |
| T-50-GGF | Valtra | N92 | 23-12-2024 | 14,9 jaar |
| T-50-GGG | Ljungby Maskin | L13 | 28-05-2024 | 2 jaar |
| T-50-GGH | Knikmops | KM130 | 09-07-2024 | 1,8 jaar |
| T-50-GGJ | Segway | Segway AT5 L | 03-06-2024 | 1,9 jaar |
| T-50-GGK | International | B-275 | 31-05-2024 | 59,9 jaar |
| T-50-GGL | Fendt | 926 | 04-06-2024 | 25,8 jaar |
| T-50-GGN | International | 744 | 14-06-2024 | 50,9 jaar |
| T-50-GGP | Giant | G3500 X-tra | 11-06-2024 | 3,3 jaar |
| T-50-GGR | Farmtrac | 26 | 17-06-2024 | 1,9 jaar |
| T-50-GGS | Fendt | 207 Vario | 24-06-2024 | 1,9 jaar |
| T-50-GGT | Manitou | MT 625 | 09-08-2024 | 8,9 jaar |
| T-50-GGV | Iseki | TM3187 | 18-08-2024 | 1,7 jaar |
| T-50-GGX | Preet | Avenger 20 4 WD | 03-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-50-GGZ | Merlo | TF50.8TCs-170-hf | 24-07-2024 | 1,8 jaar |
| T-51-GGF | Agrifac | Condor | 23-05-2024 | 8,5 jaar |
| T-52-GGF | Reform | Metrac H95 | 24-05-2024 | 2 jaar |
| T-53-GGF | Deutz-Fahr | 5095 DS | 31-05-2024 | 2 jaar |
| T-54-GGF | Kymco | Maxxer 300 | 29-05-2024 | 2 jaar |
| T-55-GGF | Cfmoto | Cforce 520 | 02-07-2024 | 1,9 jaar |
| T-56-GGF | Cfmoto | Cforce 520 | 30-05-2024 | 2 jaar |
| T-57-GGF | Cfmoto | Cforce 520 | 31-05-2024 | 2 jaar |
| T-58-GGF | Deutz-Fahr | D15 | 10-09-2024 | 63,9 jaar |
| T-59-GGF | International | 453 | 14-06-2024 | 51,9 jaar |
Land- of bosbouwtrekker's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan land- of bosbouwtrekker modellen met een afmeting van 441 x 254 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fendt 516 Vario | 446 cm | 255 cm | - |
| Fendt 412 Vario | 431 cm | 244 cm | - |
| John Deere 6330 | 439 cm | 244 cm | - |
| Fendt 415 Vario | 442 cm | 251 cm | - |
| New Holland T6010 | 442 cm | 245 cm | - |
| Fendt Favorit 514 C | 448 cm | 244 cm | - |
| Claas Arion 430 | 450 cm | 250 cm | - |
| Case IH Maxxum 140 | 435 cm | 262 cm | - |
| Case IH Maxxum 100 | 440 cm | 244 cm | - |
| Fendt 413 Vario | 436 cm | 244 cm | - |
| Case IH Cvx 175 | 445 cm | 250 cm | - |
| New Holland T5.140 DC | 440 cm | 255 cm | - |
| New Holland T5.140 AC | 440 cm | 255 cm | - |
| International 1455 | 444 cm | 263 cm | - |
| John Deere 6090M | 443 cm | 255 cm | - |
| New Holland T6.160 AC | 450 cm | 250 cm | - |
| Claas Arion 510 | 444 cm | 249 cm | - |
| Deutz-Fahr 6140 | 439 cm | 248 cm | - |
| Fendt 514 Vario | 448 cm | 250 cm | - |
| Deutz-Fahr DX6.50 | 450 cm | 255 cm | - |
| Case IH Vestrum 100 CVX | 439 cm | 253 cm | - |
| John Deere 6130M | 445 cm | 245 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.