89-WJ-BS
Er rijden momenteel 472 Marlin 1500's rond in Nederland. Deze 1500 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren en 10 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 september 2023, dus sinds 2 jaren, 8 maanden en 8 dagen.
De nieuwwaarde van deze Marlin 1500 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Marlin haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Marlin 1500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Marlin 1500 | 2012
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Marlin |
| Handelsbenaming | 1500 |
| Breedte | 2,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren en 10 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 september 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 8 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.150 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,85 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op trekdriehoek 060 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Marlin 1500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 89-WJ-BS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
89-WJ-BS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 89-WB-BS | Henra | K3 | Kipper | 29-03-2008 | 18,2 jaar |
| 89-WD-BS | Atec | B1 | Open wagen | 16-06-2010 | 16 jaar |
| 89-WF-BS | Ifor Williams Trailers | GH4/5 | Open wagen | 17-08-2009 | 16,8 jaar |
| 89-WG-BS | Eriba | Feeling 390 | Caravan | 24-06-2010 | 15,9 jaar |
| 89-WJ-BB | Hobby | 560 Kmfe | Caravan | 24-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WJ-BD | Adria | Altea 390 PS | Caravan | 19-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WJ-BF | Boecker | HD 24 K | Speciale groep | 01-03-2012 | 14,3 jaar |
| 89-WJ-BG | Boehmer Prefab Wagenbouw | EBH | Servicewagen | 27-10-2014 | 11,6 jaar |
| 89-WJ-BH | Fendt | Saphir | Caravan | 15-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WJ-BJ | Fendt | Tendenza XXX | Caravan | 07-06-2013 | 13 jaar |
| 89-WJ-BK | Solide | 2700 LBU | Open wagen | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WJ-BN | Hobby | 455 UF | Caravan | 30-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WJ-BP | Wilk | W42 | Caravan | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WJ-BS | Marlin | 1500 | Caravan | 26-07-2012 | 13,8 jaar |
| 89-WJ-BT | Hapert | R.... | Open wagen | 21-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WJ-BX | Swift Group Limited | Sprite | Caravan | 16-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WJ-BZ | Bürstner | Averso | Caravan | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| 89-WK-BS | Hobby | 495 Ul Premium | Caravan | 24-04-2013 | 13,1 jaar |
| 89-WL-BS | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 12-03-2015 | 11,2 jaar |
| 89-WN-BS | Anssems | Msx 3000-405X200 | Open laadvloer | 16-10-2015 | 10,6 jaar |
| 89-WP-BS | Atec | Gesloten opbouw | 24-05-2016 | 10 jaar | |
| 89-WR-BS | Tabbert | W27 | Caravan | 29-03-2017 | 9,2 jaar |
| 89-WS-BS | Eduard | K4 | Kipper | 03-05-2018 | 8,1 jaar |
| 89-WT-BS | Swift Group Limited | Sterling | Caravan | 03-10-2018 | 7,6 jaar |
| 89-WV-BS | Hobby | 460 UFE | Caravan | 28-06-2019 | 6,9 jaar |
| 89-WX-BS | WM Meyer | WM Eg-AZ25,wm AZ25,AZ25 | Gesloten opbouw | 05-06-2020 | 6 jaar |
| 89-WZ-BS | Henra | PL27B-sl | Neerklapbare zijschotten | 06-01-2021 | 5,4 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 213 cm een gewicht van ± 1.150 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 460 DL | 661 cm | 220 cm | 1.160 kg |
| Avento 445 | 648 cm | 219 cm | 1.070 kg |
| Elddis 470 | 645 cm | 223 cm | 1.070 kg |
| Eriba Feeling 442 | 666 cm | 217 cm | 1.070 kg |
| Eriba Enl 442 | 666 cm | 217 cm | 1.100 kg |
| Avento 465 | 668 cm | 219 cm | 1.100 kg |
| Kip Isa White | 655 cm | 220 cm | 1.160 kg |
| Caravelair Allegra | 671 cm | 223 cm | 1.070 kg |
| Knaus 6704 | - | 219 cm | 1.060 kg |
| Hobby 470 UL | 671 cm | 220 cm | 1.180 kg |
| Kip 47G | - | 219 cm | 1.080 kg |
| Eriba Enl 470 | 646 cm | 217 cm | 1.070 kg |
| Hobby 470 KMF | 674 cm | 220 cm | 1.140 kg |
| Hobby 460 HL | 675 cm | 210 cm | 1.090 kg |
| Hobby 12 L | - | 220 cm | 1.040 kg |
| Kip KG 50 | - | 222 cm | 1.120 kg |
| Knaus 2404 | - | 217 cm | 1.050 kg |
| Bürstner 4828 | 702 cm | 220 cm | 1.070 kg |
| Sprite 460-3 | 635 cm | 223 cm | 1.070 kg |
| Dethleffs C16-1140 | 716 cm | 213 cm | 1.070 kg |
| Elddis 490 | 706 cm | 220 cm | 1.160 kg |
| Sprite 470-2 | 642 cm | 223 cm | 1.080 kg |
| Eriba 470 | 648 cm | 222 cm | 1.100 kg |
| Hobby 12 H | - | 220 cm | 1.070 kg |
| Dethleffs 2LD | 642 cm | 220 cm | 1.070 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.