74-WF-SB
Er rijden momenteel 186 LMC Munsterland Musica 490 E's rond in Nederland. Deze Munsterland Musica 490 E komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 10 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze LMC Munsterland Musica 490 E caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 182 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2009 en juli 2014. De nieuwwaarde van deze LMC Munsterland Musica 490 E is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC Munsterland Musica 490 E voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Munsterland Musica 490 E | 2010
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Munsterland Musica 490 E |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 10 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.226 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,28 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000018A00LM3014 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*03 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Vergeet ook niet alle LMC Munsterland Musica 490 E voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 74-WF-SB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
74-WF-SB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 74-WB-SB | Atec | PB1 | Servicewagen | 14-02-2013 | 13,3 jaar |
| 74-WF-SB | LMC | Munsterland Musica 490 E | Caravan | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| 74-WF-SG | Hapert | H | Open wagen | 22-03-2010 | 16,2 jaar |
| 74-WF-SH | Nooteboom | Asdv-40-22 | Open wagen | 01-04-2010 | 16,2 jaar |
| 74-WF-SJ | Henra | PL 2 | Open wagen | 19-01-2011 | 15,4 jaar |
| 74-WF-SK | Hüffermann | Hpa 28.80 | Afneembare bovenbouw | 08-03-2010 | 16,4 jaar |
| 74-WF-SN | XX-trail | PT | Veewagen | 17-06-2010 | 16 jaar |
| 74-WF-SP | Hobby | 30 | Caravan | 13-03-2010 | 16,2 jaar |
| 74-WF-SR | Kip | Isa White | Caravan | 25-03-2010 | 16,2 jaar |
| 74-WF-ST | System Trailer | Zprah 18 | Gesloten opbouw | 11-03-2010 | 16,2 jaar |
| 74-WF-SV | Elddis | 470 | Caravan | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| 74-WF-SX | Hapert | AL | Open wagen | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| 74-WF-SZ | Pega | SH1350 | Voor vervoer boten | 10-05-2013 | 13,1 jaar |
| 74-WG-SB | Ifor Williams Trailers | CT | Voor vervoer voertuigen | 23-02-2011 | 15,3 jaar |
| 74-WH-SB | Hobby | 455 UF | Caravan | 06-01-2012 | 14,4 jaar |
| 74-WJ-SB | Saris | B1350 | Open wagen | 11-06-2013 | 13 jaar |
| 74-WK-SB | Niftylift Limited | Nifty 120T | Hoogwerker | 04-02-2014 | 12,3 jaar |
| 74-WL-SB | Knaus | W01 | Caravan | 11-03-2015 | 11,2 jaar |
| 74-WP-SB | DE Ryck | DE Ryck | Kipper | 27-12-2016 | 23,2 jaar |
| 74-WR-SB | Fendt | Bianco 465 | Caravan | 26-09-2017 | 8,7 jaar |
| 74-WS-SB | Eduard | P3 | Neerklapbare zijschotten | 29-06-2018 | 7,9 jaar |
| 74-WT-SB | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 22-08-2019 | 6,8 jaar |
| 74-WV-SB | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 17-01-2020 | 6,4 jaar |
| 74-WX-SB | Eduard | K4 | Kipper | 06-10-2020 | 5,6 jaar |
| 74-WZ-SB | Pega | 1350 | Voor vervoer boten | 22-05-2021 | 5 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.226 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fendt 150 | 684 cm | 230 cm | 1.140 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Knaus W04 | 687 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 721 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 460 UFE | 707 cm | 230 cm | 1.330 kg |
| Dethleffs EL3 | 727 cm | 230 cm | 1.250 kg |
| Fendt Saphir | 744 cm | 232 cm | 1.340 kg |
| Hobby 12 | 685 cm | 229 cm | 1.160 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 701 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Knaus W01500 | 732 cm | 232 cm | 1.140 kg |
| Kip 47SGb | 668 cm | 229 cm | 1.120 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Knaus 500 | 721 cm | 233 cm | 1.190 kg |
| Hobby 455 UF | 661 cm | 230 cm | 1.160 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Eriba 465 | 686 cm | 232 cm | 1.160 kg |
| Hobby 460 LU | 673 cm | 230 cm | 1.180 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
| Fendt Bianco 390 | 604 cm | 232 cm | 1.130 kg |
| Hobby 495 UFE | 688 cm | 230 cm | 1.270 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.