16-WL-NB
Er rijden momenteel 117 LMC Mun Musica 470 D's rond in Nederland. Deze Mun Musica 470 D komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren en 6 maanden oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze LMC Mun Musica 470 D caravan rijden er in dezelfde variant (AC000) nog 117 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2013 en januari 2018. De nieuwwaarde van deze LMC Mun Musica 470 D is helaas onbekend.
Dit voertuig van LMC haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle LMC Mun Musica 470 D voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
LMC Mun Musica 470 D | 2014
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | LMC |
| Handelsbenaming | Mun Musica 470 D |
| Breedte | 2,33 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 november 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren en 6 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.209 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.700 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.700 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type E-2007/46 | |
| Variant AC000 | |
| Uitvoering 000020C30LM1002 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1063*10 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Vergeet ook niet alle LMC Mun Musica 470 D voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 16-WL-NB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
16-WL-NB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 16-WD-NB | Fendt | 150 | Caravan | 24-03-2009 | 17,2 jaar |
| 16-WF-NB | Ingersoll-rand | Lightsource V9 | Compressor | 22-01-2010 | 16,4 jaar |
| 16-WG-NB | Hymer | Nova 392GL | Caravan | 04-11-2010 | 18,4 jaar |
| 16-WH-NB | Eduard | P4 | Open wagen | 27-08-2011 | 14,8 jaar |
| 16-WJ-NB | Riba | BV | Voor vervoer boten | 06-08-2012 | 51,9 jaar |
| 16-WK-NB | Hapert | E.... | Kipper | 13-11-2013 | 12,5 jaar |
| 16-WL-NB | LMC | Mun Musica 470 D | Caravan | 27-11-2014 | 11,5 jaar |
| 16-WL-NF | Brendon | BBW1000 | Niet nader aangeduid | 10-12-2014 | 11,5 jaar |
| 16-WL-NG | Hymer | Triton | Caravan | 06-12-2014 | 19,3 jaar |
| 16-WL-NH | Kalf | Voor vervoer boten | 30-06-2015 | 10,9 jaar | |
| 16-WL-NJ | Fendt | Tendenza 465 | Caravan | 07-01-2015 | 11,4 jaar |
| 16-WL-NK | Hapert | R.... | Open laadvloer | 18-12-2014 | 11,4 jaar |
| 16-WL-NL | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 23-02-2016 | 10,3 jaar |
| 16-WL-NN | Knaus | W04 | Caravan | 28-10-2015 | 10,6 jaar |
| 16-WL-NP | Brendon | BBT1000 | Niet nader aangeduid | 10-12-2014 | 11,5 jaar |
| 16-WL-NR | Saris | C2700 | Open wagen | 22-01-2015 | 11,4 jaar |
| 16-WL-NS | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 13-01-2015 | 11,4 jaar |
| 16-WL-NV | Ifor Williams Trailers | TT | Kipper | 30-12-2014 | 11,4 jaar |
| 16-WL-NX | Hapert | R.... | Open laadvloer | 03-04-2015 | 11,2 jaar |
| 16-WL-NZ | Hapert | E.... | Kipper | 20-03-2015 | 11,2 jaar |
| 16-WN-NB | Hobby | 470 KMF | Caravan | 09-12-2015 | 10,5 jaar |
| 16-WP-NB | Anssems | Bsx 1350-251X130 | Open laadvloer | 31-03-2017 | 9,2 jaar |
| 16-WR-NB | Eriba | Troll 542 | Caravan | 20-07-2017 | 8,9 jaar |
| 16-WS-NB | Hobby | 24 | Caravan | 08-05-2018 | 28,3 jaar |
| 16-WT-NB | Henra | PL27B-sl | Neerklapbare zijschotten | 01-04-2019 | 7,2 jaar |
| 16-WV-NB | Knaus | W04 | Caravan | 12-11-2019 | 9,2 jaar |
| 16-WX-NB | Ifor Williams | LM | Open laadvloer | 10-10-2020 | 5,6 jaar |
| 16-WZ-NB | Caravelair | Antares | Caravan | 01-05-2021 | 5,1 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 233 cm een gewicht van ± 1.209 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Fendt 150 | 684 cm | 230 cm | 1.140 kg |
| Knaus W01 | 706 cm | 233 cm | 1.220 kg |
| Knaus W04 | 687 cm | 232 cm | 1.100 kg |
| Hobby 24 | 743 cm | 242 cm | 1.300 kg |
| Fendt Bianco 465 | 705 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Hobby 495 UL | 721 cm | 232 cm | 1.300 kg |
| Dethleffs EL3 | 727 cm | 230 cm | 1.250 kg |
| Hobby 460 UFE | 707 cm | 230 cm | 1.330 kg |
| Hobby 12 | 685 cm | 230 cm | 1.160 kg |
| Fendt Saphir | 744 cm | 232 cm | 1.290 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 701 cm | 227 cm | 1.220 kg |
| Knaus W01500 | 732 cm | 232 cm | 1.140 kg |
| Kip 47SGb | 668 cm | 229 cm | 1.120 kg |
| Fendt 170 | 744 cm | 235 cm | 1.300 kg |
| Knaus 500 | 721 cm | 233 cm | 1.190 kg |
| Hobby 455 UF | 661 cm | 230 cm | 1.160 kg |
| Fendt 445 | 679 cm | 232 cm | 1.270 kg |
| Fendt Tendenza 465 | 704 cm | 232 cm | 1.310 kg |
| Eriba 465 | 686 cm | 232 cm | 1.160 kg |
| Bürstner Averso | 742 cm | 231 cm | 1.270 kg |
| Hobby 460 LU | 673 cm | 230 cm | 1.180 kg |
| Dethleffs 3EH | 691 cm | 230 cm | 1.240 kg |
| Hobby 490 KMF | 700 cm | 230 cm | 1.270 kg |
| Hobby 440 SF | 618 cm | 229 cm | 1.100 kg |
| Dethleffs 3EK | 713 cm | 230 cm | 1.220 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.