95-WV-RK
Er rijden momenteel 38 Kuiper KD3503's rond in Nederland. Deze KD3503 komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 5 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Kuiper KD 3503 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Kuiper haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Kuiper KD3503 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kuiper KD 3503 | 2019
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Kuiper |
| Handelsbenaming | KD 3503 |
| Lengte | 9,87 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 6 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 december 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 5 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 december 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 5 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.510 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 3.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 6,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk v. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Kuiper KD3503 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-WV-RK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-WV-RK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-WB-RK | DE Vries | JV 9000 | Detailhandel/expositiedoel. | 09-07-2008 | 17,9 jaar |
| 95-WD-RK | Saris | FK | Gesloten opbouw | 04-11-2009 | 16,6 jaar |
| 95-WF-RK | Eduard | LA2720 | Voor vervoer voertuigen | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| 95-WG-RK | Atec | PB1 | Servicewagen | 23-12-2010 | 15,4 jaar |
| 95-WH-RK | Caravelair | Ambiance Style | Caravan | 05-11-2011 | 14,6 jaar |
| 95-WJ-RK | Hapert | K.... | Gesloten opbouw | 16-04-2013 | 13,1 jaar |
| 95-WK-RK | Pacton Trailers | Mxd.218 | Open laadvloer | 19-02-2014 | 12,3 jaar |
| 95-WL-RK | Peters | Kipper | Kipper | 16-03-2015 | 11,2 jaar |
| 95-WN-RK | Hapert | K.... | Gesloten opbouw | 17-02-2016 | 10,3 jaar |
| 95-WP-RK | Henra | K3.27 | Kipper | 08-12-2016 | 9,5 jaar |
| 95-WR-RK | Swift Group Limited | Sprite | Caravan | 24-04-2018 | 8,1 jaar |
| 95-WS-RK | Freewheel | W2 | Voor vervoer boten | 25-09-2019 | 6,7 jaar |
| 95-WT-RK | Bürstner | C16-1038 | Niet nader aangeduid | 02-04-2019 | 7,2 jaar |
| 95-WV-RB | Fendt | Bianco 515 | Caravan | 29-05-2020 | 6 jaar |
| 95-WV-RD | Proline | Neerklapbare zijschotten | 11-12-2019 | 6,5 jaar | |
| 95-WV-RF | Hulco | Medax-3 | Neerklapbare zijschotten | 03-02-2020 | 6,3 jaar |
| 95-WV-RG | Freewheel | W1 | Voor vervoer boten | 16-12-2019 | 6,4 jaar |
| 95-WV-RH | GS | AIC-2700 N | Containercarrier | 13-12-2019 | 6,5 jaar |
| 95-WV-RJ | Sun WAY | Voor vervoer boten | 17-12-2019 | 6,4 jaar | |
| 95-WV-RK | Kuiper | KD3503 | Caravan | 17-12-2019 | 6,4 jaar |
| 95-WV-RL | Proline | Gesloten opbouw | 19-12-2019 | 6,4 jaar | |
| 95-WV-RN | Sirius | Veewagen | 03-01-2020 | 6,4 jaar | |
| 95-WV-RP | Eduard | K4 | Kipper | 02-01-2020 | 6,4 jaar |
| 95-WV-RR | Böckmann | PHA-p-v-305165-200 | Veewagen | 03-01-2020 | 6,4 jaar |
| 95-WV-RS | Easyline | Gesloten opbouw | 06-01-2020 | 6,4 jaar | |
| 95-WV-RT | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 17-02-2020 | 6,3 jaar |
| 95-WV-RV | Hapert | R.... | Open laadvloer | 20-02-2020 | 6,3 jaar |
| 95-WV-RX | Peters | Transporter | Neerklapbare zijschotten | 10-01-2020 | 6,4 jaar |
| 95-WV-RZ | Hulco | Medax-3 | Neerklapbare zijschotten | 24-01-2020 | 6,3 jaar |
| 95-WX-RK | Henra | PL27 | Neerklapbare zijschotten | 05-10-2020 | 5,6 jaar |
| 95-WZ-RK | Knaus | W04 | Caravan | 05-05-2021 | 5,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.