52-WH-GJ
Er rijden momenteel 98 Knaus W62's rond in Nederland. Deze W62 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 september 2025, dus sinds 8 maanden en 21 dagen.
De nieuwwaarde van deze Knaus W62 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W62 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W62 | 2011
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W62 |
| Lengte | 5,88 m |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 mei 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 832 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.350 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.350 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.350 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,77 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant 62A2HABP | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0420*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W62 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 52-WH-GJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
52-WH-GJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 52-WB-GJ | Eduard | PL2720 | Open wagen | 25-04-2008 | 18,1 jaar |
| 52-WD-GJ | Ifor Williams Trailers | BV-ta | Gesloten opbouw | 30-01-2009 | 17,3 jaar |
| 52-WF-GJ | Anssems | BSX1 | Open wagen | 31-03-2010 | 16,2 jaar |
| 52-WG-GJ | Humbaur | Garant 2600 | Kipper | 13-07-2010 | 15,9 jaar |
| 52-WH-GB | Kalf | KBT | Voor vervoer boten | 22-07-2011 | 14,9 jaar |
| 52-WH-GD | Knaus | W01 | Caravan | 25-05-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GF | Pega | SH1350 | Voor vervoer boten | 17-06-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GG | Bürstner | Averso | Caravan | 20-05-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GH | Hobby | 455 UF | Caravan | 25-05-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GJ | Knaus | W62 | Caravan | 26-05-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GK | Damco | DS 3500 | Open wagen | 20-05-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GL | Fendt | 150 | Caravan | 31-05-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GN | Böckmann | C22-301165-201-240 | Veewagen | 25-05-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GP | Bürstner | Averso | Caravan | 14-06-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GR | Atec | Aluminium | Veewagen | 31-05-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GS | Saris | P-kipper | Kipper | 02-01-2012 | 14,4 jaar |
| 52-WH-GT | Eduard | P4 | Open wagen | 25-06-2011 | 14,9 jaar |
| 52-WH-GV | Hobby | 560 Ul, Uf, UKF | Caravan | 03-06-2011 | 15 jaar |
| 52-WH-GX | Hapert | K.... | Open wagen | 10-08-2011 | 14,8 jaar |
| 52-WH-GZ | Eduard | P4 | Open wagen | 28-02-2012 | 14,2 jaar |
| 52-WJ-GJ | Humbaur | HK 253015-18P | Gesloten opbouw | 31-08-2012 | 13,7 jaar |
| 52-WK-GJ | Swift Group Limited | Sprite | Caravan | 18-06-2013 | 12,9 jaar |
| 52-WL-GJ | Humbaur | HA 132513 | Neerklapbare zijschotten | 17-01-2015 | 11,4 jaar |
| 52-WN-GJ | Humbaur | Hkn 304020-20S | Gesloten opbouw | 22-09-2015 | 10,7 jaar |
| 52-WP-GJ | Capron | Carado C164L | Caravan | 28-06-2016 | 9,9 jaar |
| 52-WR-GJ | Hobby | 540 UL | Caravan | 11-05-2017 | 9 jaar |
| 52-WS-GJ | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 21-08-2018 | 7,8 jaar |
| 52-WT-GJ | Anssems | Psx 2000-325X178 | Neerklapbare zijschotten | 18-10-2019 | 6,6 jaar |
| 52-WV-GJ | IFA | Intercamp 355L | Caravan | 02-08-2019 | 42,9 jaar |
| 52-WX-GJ | Henra | K1.27 | Kipper | 05-06-2020 | 6 jaar |
| 52-WZ-GJ | Henra | KP3Z.27 | Kipper | 17-02-2021 | 5,3 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 588 x 218 cm een gewicht van ± 832 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kip 41V | 593 cm | 219 cm | 880 kg |
| Kip Vision | 594 cm | 210 cm | 890 kg |
| Eifelland E400 | 596 cm | 219 cm | 830 kg |
| TEC 390K1 | 580 cm | 225 cm | 870 kg |
| Bürstner 3903 | 595 cm | 222 cm | 790 kg |
| Hylander 380 | 583 cm | 216 cm | 780 kg |
| Dethleffs EC 2 | 580 cm | 220 cm | 870 kg |
| Fendt 380 | 588 cm | 219 cm | 810 kg |
| Caravelair N4208 | 585 cm | 210 cm | 790 kg |
| Caravelair C4201 | 589 cm | 210 cm | 840 kg |
| LMC 390K1 | 585 cm | 222 cm | 880 kg |
| Adria 5104 | 595 cm | 220 cm | 860 kg |
| Sterckeman N4208 | 585 cm | 210 cm | 780 kg |
| Caravelair N4500 | 584 cm | 210 cm | 800 kg |
| Adria Aviva 390 PS | 596 cm | 209 cm | 780 kg |
| Hylander Vision 400 | 588 cm | 214 cm | 840 kg |
| Adria Aviva 400 PS | 596 cm | 209 cm | 840 kg |
| Eifelland W62400 | 588 cm | 218 cm | 760 kg |
| Caravelair C4200 | 587 cm | 210 cm | 830 kg |
| Capron Carado C160L | 593 cm | 213 cm | 790 kg |
| Sunroller 100 | 580 cm | 221 cm | 790 kg |
| Elddis 455 | 594 cm | 226 cm | 870 kg |
| Caravelair N4502 | 585 cm | 210 cm | 760 kg |
| Hylander 410 | 597 cm | 214 cm | 850 kg |
| Sterckeman N4200 | 587 cm | 210 cm | 830 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.