40-BX-ZH
Er rijden momenteel 24 Fiat Eg-DF002's rond in Nederland. Deze Eg-DF002 komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 1 maand en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 juni 2025, dus sinds 11 maanden en 11 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Fiat Eg/df002 kampeerwagen rijden er nog 24 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2002 en mei 2007. De nieuwwaarde van deze Fiat Eg/df002 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 mei 2006. Het voertuig was toen 1 jaar en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Fiat Eg-DF002 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Eg/df002 | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Eg/df002 |
| Breedte | 2,28 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.719 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 94 kW (128 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2800cc (2,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 1 maand en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 mei 2006. Het voertuig was toen 1 jaar en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.830 kg |
| Massa rijklaar | 2.930 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 565 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,72 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. voorwielscherm by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 40-BX-ZH | 24-03-2026 | 13:06 | periodieke controle | 24-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 40-BX-ZH | 6-06-2025 | 13:51 | periodieke controle | 6-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 40-BX-ZH | 17-05-2024 | 14:57 | periodieke controle | 17-05-2025 | Nee |
| 40-BX-ZH | 7-04-2023 | 09:53 | periodieke controle | 3-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 40-BX-ZH | 21-04-2022 | 14:20 | periodieke controle | 3-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 40-BX-ZH | 3-05-2021 | 14:12 | periodieke controle | 3-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 40-BX-ZH | 28-04-2020 | 13:18 | periodieke controle | 28-04-2021 | Nee |
| 40-BX-ZH | 24-04-2019 | 13:37 | periodieke controle | 24-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 24-03-2026 | 13:06 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 24-03-2026 | 13:06 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2025 | |||||
| 6-06-2025 | 13:51 | 310 | 5.*.31 | 1 | Remslang schuurt langs enig deel |
2023 | |||||
| 7-04-2023 | 09:53 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 21-04-2022 | 14:20 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 21-04-2022 | 14:20 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 21-04-2022 | 14:20 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 21-04-2022 | 14:20 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 21-04-2022 | 14:20 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2021 | |||||
| 3-05-2021 | 14:12 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
Vergeet ook niet alle Fiat Eg-DF002 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 40-BX-ZH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
40-BX-ZH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 40-BJ-ZH | Jeep | Cherokee | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 27-08-2003 | 22,8 jaar |
| 40-BN-ZH | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | ? | Onbekend | 17-06-2004 | 22 jaar |
| 40-BX-ZF | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 24-05-2006 | 20 jaar |
| 40-BX-ZG | Fiat | 230 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 20-05-2006 | 24 jaar |
| 40-BX-ZH | Fiat | Eg-DF002 | Kampeerwagen | ? | Onbekend | 15-05-2006 | 21,1 jaar |
| 40-BX-ZX | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | ? | € 41.211 | 24-05-2006 | 20 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met breedte van 228 cm een gewicht van ± 2.830 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Weinsberg R57 | 676 cm | 221 cm | 2.680 kg |
| Knaus R16 | 709 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Adria TIK | 724 cm | 229 cm | 3.110 kg |
| Knaus R11 | 695 cm | 220 cm | 2.810 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 735 cm | 230 cm | 3.110 kg |
| Knaus R06 | 690 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Adria Compact DL | 699 cm | 220 cm | 2.710 kg |
| Adria Coral S 670 SL | 750 cm | 234 cm | 2.920 kg |
| Bürstner Teilintegriert | 662 cm | 229 cm | 2.800 kg |
| Knaus R22 | 722 cm | 234 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | 738 cm | 237 cm | 2.920 kg |
| Hymer B580MC | 700 cm | 228 cm | 2.840 kg |
| Weinsberg R58 | 715 cm | 231 cm | 2.740 kg |
| Hymer B600MC | 720 cm | 228 cm | 2.940 kg |
| Hymer B680MC | 740 cm | 228 cm | 2.970 kg |
| Bürstner BT6905 | 699 cm | 230 cm | 2.810 kg |
| Benimar Tessoro | 744 cm | 232 cm | 3.020 kg |
| Capron T337 | 693 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T66 | 693 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Capron T68 | 743 cm | 233 cm | 2.840 kg |
| Knaus R21 | 747 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Rapido S6 | 749 cm | 235 cm | 3.000 kg |
| Capron T447 | 743 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | 741 cm | 233 cm | 2.850 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.