6-VSZ-04
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 4 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 19 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op elektriciteit, 100% Elektrisch, ook wel Full Electric genoemd en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter Electric kipper rijden er in dezelfde variant (TMW) nog 15 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2010 en maart 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 30.285 en € 33.032, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 31.269 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Porter Electric bedraagt € 31.825 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Porter Electric € 556 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter Electric | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter Electric |
| Lengte | 3,57 m |
| Breedte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 55 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 31.825 |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | kipper |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 december 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 4 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 4 juni 2026. Het voertuig moet over 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.250 kg |
| Massa rijklaar | 1.350 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 450 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant TMW | |
| Uitvoering SUK | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0099*01 | |
| Plaats chassisnummer onder r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VSZ-04 | 4-06-2025 | 14:43 | periodieke controle | 4-06-2026 | Nee |
| 6-VSZ-04 | 11-09-2023 | 10:17 | periodieke controle | 23-09-2024 | Nee |
| 6-VSZ-04 | 23-09-2022 | 13:47 | periodieke controle | 23-09-2023 | Nee |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VSZ-04 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VSZ-04
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VSF-04 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.662 | 21-11-2011 | 14,5 jaar |
| 6-VSG-04 | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 33.930 | 25-11-2011 | 14,5 jaar |
| 6-VSJ-04 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 33.830 | 06-12-2011 | 14,6 jaar |
| 6-VSL-04 | Lincoln | Navigator | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-12-1999 | 26,5 jaar |
| 6-VSN-04 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.367 | 10-01-2012 | 14,4 jaar |
| 6-VSR-04 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 31.422 | 04-01-2012 | 14,4 jaar |
| 6-VSV-04 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 33.359 | 05-01-2012 | 14,4 jaar |
| 6-VSX-04 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 43.480 | 13-01-2012 | 14,4 jaar |
| 6-VSZ-00 | Piaggio | Porter | Gesloten opbouw | € 12.093 | 08-09-2022 | 13,4 jaar |
| 6-VSZ-04 | Piaggio | Porter | Kipper | € 31.825 | 31-12-2012 | 13,4 jaar |
| 6-VSZ-06 | Ssangyong | Korando | Gesloten opbouw | € 35.850 | 11-01-2012 | 14,4 jaar |
| 6-VSZ-09 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 50.019 | 24-08-2012 | 15,3 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.