2-VGX-29
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 augustus 2022, dus sinds 3 jaren, 9 maanden en 18 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter kipper rijden er in dezelfde variant (THW) nog 24 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.936 en € 18.865, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.060 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Porter bedraagt € 17.832 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Porter € 772 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter |
| Lengte | 3,57 m |
| Breedte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 17.832 |
| Bruto BPM | € 3.522 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 48 kW (65 pk) |
| Continue vermogen | 48 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | HC |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1296cc (1,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 augustus 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 9 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 24 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 785 kg |
| Massa rijklaar | 885 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 615 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 630 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 870 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 400 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 400 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant THW | |
| Uitvoering SRM | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0031*00 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VGX-29 | 24-04-2025 | 11:40 | periodieke controle | 24-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VGX-29 | 24-04-2024 | 15:32 | periodieke controle | 24-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VGX-29 | 19-04-2023 | 14:38 | periodieke controle | 19-04-2024 | Nee |
| 2-VGX-29 | 8-04-2022 | 16:17 | periodieke controle | 8-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VGX-29 | 28-03-2022 | 16:10 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 2-VGX-29 | 8-03-2021 | 12:02 | periodieke controle | 1-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VGX-29 | 23-03-2020 | 15:00 | periodieke controle | 1-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VGX-29 | 1-04-2019 | 10:47 | periodieke controle | 1-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 24-04-2025 | 11:40 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
2024 | |||||
| 24-04-2024 | 15:32 | 083 | 5.*.9 | 1 | Tankdop (passende) ontbreekt |
| 24-04-2024 | 15:32 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 24-04-2024 | 15:32 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 8-04-2022 | 16:17 | 578 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 8-04-2022 | 16:17 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 8-04-2022 | 16:17 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 28-03-2022 | 16:10 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
| 28-03-2022 | 16:10 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 28-03-2022 | 16:10 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 28-03-2022 | 16:10 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2021 | |||||
| 8-03-2021 | 12:02 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 23-03-2020 | 15:00 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 1-04-2019 | 10:47 | 184 | 5.*.19 | 1 | Draaipunt onafhankelijke wielophanging te veel speling |
| 1-04-2019 | 10:47 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-VGX-29 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-VGX-29
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-VGL-29 | Dacia | Logan | Gesloten opbouw | € 10.899 | 09-02-2010 | 16,3 jaar |
| 2-VGN-29 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 32.754 | 16-03-2010 | 16,2 jaar |
| 2-VGR-29 | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 17.085 | 26-02-2010 | 16,3 jaar |
| 2-VGX-21 | Iveco | 40C18 | Open wagen | Onbekend | 12-03-2010 | 16,2 jaar |
| 2-VGX-24 | Mercedes-Benz | Sprinter | Hoogwerker | € 50.781 | 12-03-2010 | 16,2 jaar |
| 2-VGX-29 | Piaggio | Porter | Kipper | € 17.832 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.