11-BJ-NL
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 november 2022, dus sinds 3 jaren, 6 maanden en 10 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter 1.4 D VAN gesloten opbouw rijden er nog 210 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.449 en € 50.386, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.355 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Porter 1.4 D VAN is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter 1.4 D VAN | 2003
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter 1.4 D VAN |
| Breedte | 1,40 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 28 kW (38 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1371cc (1,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 juli 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 16 november 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 juli 2020. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 907 kg |
| Massa rijklaar | 1.007 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 543 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.550 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.550 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.150 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 680 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 400 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 400 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,81 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op dwarsbalk onder r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2019 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 11-BJ-NL | 20-06-2019 | 16:31 | periodieke controle | 13-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
| 20-06-2019 | 16:31 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 11-BJ-NL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
11-BJ-NL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-BD-NL | Renault | Master | Gesloten opbouw | Onbekend | 31-05-2002 | 24 jaar |
| 11-BF-NL | Seat | Inca | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-09-2002 | 23,7 jaar |
| 11-BJ-NL | Piaggio | Porter | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-07-2003 | 22,9 jaar |
| 11-BJ-NP | Fiat | 230/201 | Kampeerwagen | Onbekend | 20-08-2003 | 24,9 jaar |
| 11-BJ-NS | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-07-2003 | 22,9 jaar |
| 11-BJ-NZ | Nissan | Cabstar | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-07-2003 | 22,9 jaar |
| 11-BN-NL | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-05-2004 | 22,1 jaar |
| 11-BT-NL | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-06-2005 | 20,9 jaar |
| 11-BV-NL | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-11-2005 | 20,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.