1-VGZ-82
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op lpg & benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter kipper rijden er in dezelfde variant (THW) nog 24 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2009 en maart 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 11.936 en € 18.865, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 17.060 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Porter bedraagt € 18.865 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Piaggio Porter € 1.805 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter |
| Lengte | 3,57 m |
| Breedte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 18.865 |
| Bruto BPM | € 3.782 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 48 kW (65 pk) |
| Continue vermogen | 48 48 kW |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | HC |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1296cc (1,3 liter motor) |
| Type gasinstallatie | Af-fabriek gasinstallatie |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 maart 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 2 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 835 kg |
| Massa rijklaar | 935 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 765 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.700 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.700 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 715 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 400 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 400 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,83 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant THW | |
| Uitvoering SUG | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0031*00 | |
| Plaats chassisnummer r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 1-VGZ-82 | 26-03-2026 | 14:25 | periodieke controle | 26-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VGZ-82 | 4-03-2025 | 14:53 | periodieke controle | 14-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VGZ-82 | 26-02-2024 | 15:06 | periodieke controle | 14-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VGZ-82 | 9-02-2023 | 13:55 | periodieke controle | 14-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VGZ-82 | 9-02-2022 | 15:13 | periodieke controle | 14-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VGZ-82 | 15-02-2021 | 15:54 | periodieke controle | 14-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 1-VGZ-82 | 6-03-2020 | 10:38 | periodieke controle | 14-03-2021 | Nee |
| 1-VGZ-82 | 14-03-2019 | 10:40 | periodieke controle | 14-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 26-03-2026 | 14:25 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 26-03-2026 | 14:25 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 26-03-2026 | 14:25 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 26-03-2026 | 14:25 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-03-2026 | 14:25 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 4-03-2025 | 14:53 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 26-02-2024 | 15:06 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2023 | |||||
| 9-02-2023 | 13:55 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 9-02-2022 | 15:13 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 9-02-2022 | 15:13 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2021 | |||||
| 15-02-2021 | 15:54 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 14-03-2019 | 10:40 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 14-03-2019 | 10:40 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 1-VGZ-82 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
1-VGZ-82
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1-VGD-82 | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 17.727 | 30-12-2009 | 16,4 jaar |
| 1-VGF-82 | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 119.287 | 04-01-2010 | 16,4 jaar |
| 1-VGG-82 | Nissan | Interstar | Gesloten opbouw | € 45.160 | 11-01-2010 | 16,4 jaar |
| 1-VGL-82 | Iveco | 25S18 Sw-5D W Euro 4 | Gesloten opbouw | € 33.730 | 11-02-2010 | 16,3 jaar |
| 1-VGN-82 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.815 | 15-02-2010 | 16,3 jaar |
| 1-VGS-82 | Dodge | Journey | Gesloten opbouw | € 14.200 | 08-03-2010 | 16,2 jaar |
| 1-VGT-82 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 29.726 | 08-03-2010 | 16,2 jaar |
| 1-VGX-82 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.535 | 19-03-2010 | 16,2 jaar |
| 1-VGZ-81 | Piaggio | Porter | Kipper | € 18.865 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| 1-VGZ-82 | Piaggio | Porter | Kipper | € 18.865 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| 1-VGZ-83 | Piaggio | Porter | Kipper | € 18.865 | 23-03-2010 | 16,2 jaar |
| 1-VGZ-85 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-03-2010 | 16,2 jaar |
| 1-VGZ-86 | Piaggio | Porter | Kipper | € 21.926 | 08-04-2010 | 16,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.