VFV-24-Z
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 10 maanden en 17 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze bedrijfsauto bedraagt € 43.105 incl. BTW en BPM.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 april 2020. Het voertuig was toen 6 jaren en 22 dagen oud.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2014
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 43.105 |
| Bruto BPM | € 10.448 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 8 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 20 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 10 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 april 2020. Het voertuig was toen 6 jaren en 22 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 juli 2026. Het voertuig moet over 2 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.896 kg |
| Massa rijklaar | 1.996 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.304 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.650 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant FCNP | |
| Uitvoering 51ADE2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 207 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VFV-24-Z | 15-07-2025 | 09:08 | periodieke controle | 28-07-2026 | Nee |
| VFV-24-Z | 11-07-2024 | 12:44 | periodieke controle | 28-07-2025 | Nee |
| VFV-24-Z | 26-07-2023 | 09:07 | periodieke controle | 28-07-2024 | Nee |
| VFV-24-Z | 28-07-2022 | 10:47 | periodieke controle | 28-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VFV-24-Z | 8-07-2021 | 09:14 | periodieke controle | 10-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VFV-24-Z | 10-07-2020 | 12:17 | periodieke controle | 10-07-2021 | Nee |
| VFV-24-Z | 26-05-2020 | 08:57 | periodieke controle | 26-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 28-07-2022 | 10:47 | 285 | 5.*.31 | 2 | Bewegingsmogelijkheden remonderdeel beperkt |
| 28-07-2022 | 10:47 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2021 | |||||
| 8-07-2021 | 09:14 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 8-07-2021 | 09:14 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2020 | |||||
| 26-05-2020 | 08:57 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 26-05-2020 | 08:57 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-05-2020 | 08:57 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VFV-24-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VFV-24-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VFV-20-Z | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 35.837 | 29-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-21-Z | Dodge | Dodge | Pick-up truck | Onbekend | 30-04-2020 | 24,4 jaar |
| VFV-22-Z | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 33.273 | 29-04-2020 | 11,4 jaar |
| VFV-23-Z | Saxas Nutzfahr. Werdau AG | Mkd 43-l | Gesloten opbouw | € 44.431 | 02-06-2020 | 7,9 jaar |
| VFV-24-B | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 42.957 | 17-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-24-F | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 60.002 | 20-04-2020 | 6,6 jaar |
| VFV-24-G | Volkswagen | Transporter | Open laadvloer | € 45.827 | 23-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-24-H | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 50.112 | 09-05-2020 | 7,3 jaar |
| VFV-24-J | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 26.474 | 30-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-24-K | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 24.375 | 26-06-2020 | 11,7 jaar |
| VFV-24-L | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 45.780 | 29-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-24-N | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 60.451 | 28-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-24-P | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 24.537 | 09-04-2021 | 10,8 jaar |
| VFV-24-R | Iveco | 35S18 | Gesloten opbouw | € 70.044 | 21-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-24-S | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.783 | 04-05-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-24-T | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 53.953 | 29-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-24-V | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 43.329 | 11-05-2020 | 9,9 jaar |
| VFV-24-X | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 41.654 | 01-05-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-24-Z | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.105 | 29-04-2020 | 12,1 jaar |
| VFV-25-Z | Dodge | Dakota | Pick-up truck | Onbekend | 28-04-2020 | 27,4 jaar |
| VFV-26-Z | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.400 | 29-04-2020 | 10,6 jaar |
| VFV-27-Z | Iveco | 35C16 | Open laadvloer | € 79.305 | 09-06-2020 | 6 jaar |
| VFV-28-Z | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.354 | 01-05-2020 | 6,1 jaar |
| VFV-29-Z | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.354 | 28-04-2020 | 6,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.105 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.896 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Volkswagen Crafter | € 42.300 | 559 cm | 199 cm | 2.060 kg |
| Nissan NV400 | € 44.000 | 559 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.900 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.