VFP-68-G
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren, 2 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F48C) nog 210 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2019 en juni 2022. De nieuwwaarde ligt tussen de € 31.479 en € 74.996, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 50.381 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 48.908 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 1.473 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Opel haalt een maximumsnelheid van 150 km/uur. Deze Opel Movano is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 35.5% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2020
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Hoogte | 2,48 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 48.908 |
| Bruto BPM | € 11.827 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T F7 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 maart 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren, 2 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 maart 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.949 kg |
| Massa rijklaar | 2.049 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.451 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant F48C | |
| Uitvoering 51C11H3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*27 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.7 l/100km (1 liter op 14,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 260 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 183 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 70 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 CI | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2018/1832CI | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VFP-68-G | 22-01-2024 | 14:46 | periodieke controle | 17-03-2025 | Nee |
| VFP-68-G | 15-03-2023 | 11:49 | periodieke controle | 17-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 15-03-2023 | 11:49 | 427 | 5.*.47 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbagsysteem geeft defect aan |
| 15-03-2023 | 11:49 | 507 | 5.*.55 | 2 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VFP-68-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VFP-68-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VFP-60-G | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 46.766 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-61-G | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 44.695 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-62-G | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 51.363 | 19-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-63-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 28.813 | 18-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-64-G | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 32.671 | 17-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-65-G | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 48.584 | 27-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-66-G | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.376 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-67-G | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 51.376 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-68-B | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 67.275 | 20-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-68-D | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 30.224 | 30-07-2020 | 6,6 jaar |
| VFP-68-F | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 36.615 | 08-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFP-68-G | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 48.908 | 17-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-68-J | Land Rover | Freelander | Gesloten opbouw | Onbekend | 09-05-2008 | 18,1 jaar |
| VFP-68-K | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 53.088 | 15-05-2020 | 6 jaar |
| VFP-68-L | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | € 92.096 | 01-04-2020 | 10,2 jaar |
| VFP-68-P | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 44.114 | 26-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-68-R | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 51.135 | 26-03-2020 | 6,4 jaar |
| VFP-68-S | Mercedes-Benz | 350 | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-04-2020 | 16,5 jaar |
| VFP-68-V | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 50.874 | 30-06-2020 | 5,9 jaar |
| VFP-68-X | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 46.534 | 26-03-2020 | 6,2 jaar |
| VFP-68-Z | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 41.731 | 24-04-2020 | 6,1 jaar |
| VFP-69-G | MAN | TGE | Gesloten opbouw | € 74.973 | 17-03-2020 | 6,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 50.381 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.949 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Citroën Jumper | € 48.900 | 554 cm | 206 cm | 2.000 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.600 | 564 cm | 199 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Transporter | € 47.600 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Fiat Ducato | € 50.300 | 556 cm | 205 cm | 2.040 kg |
| Iveco 35C17 | € 52.000 | 552 cm | 201 cm | 1.860 kg |
| Volkswagen Crafter | € 50.300 | 558 cm | 202 cm | 2.060 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.