VD-522-K
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 1 maand oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 september 2022, dus sinds 3 jaren, 8 maanden en 4 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F6FK) nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2012 en juni 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 52.036 en € 55.862, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 53.700 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 52.036 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 1.664 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 6,85 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 140 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 52.036 |
| Bruto BPM | € 12.403 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T H8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 1 maand |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 september 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 8 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 21 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.484 kg |
| Massa rijklaar | 2.584 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 916 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant F6FK | |
| Uitvoering 52BJD3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*10 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.9 l/100km (1 liter op 11,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 232 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VD-522-K | 15-10-2025 | 15:04 | periodieke controle | 13-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VD-522-K | 29-10-2024 | 13:35 | periodieke controle | 13-11-2025 | Nee |
| VD-522-K | 18-10-2023 | 09:23 | periodieke controle | 13-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VD-522-K | 25-10-2022 | 14:21 | periodieke controle | 13-11-2023 | Nee |
| VD-522-K | 8-10-2021 | 14:23 | periodieke controle | 13-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VD-522-K | 19-10-2020 | 14:05 | periodieke controle | 13-11-2021 | Nee |
| VD-522-K | 18-10-2019 | 11:22 | periodieke controle | 13-11-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 15-10-2025 | 15:04 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
| 15-10-2025 | 15:04 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 18-10-2023 | 09:23 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 18-10-2023 | 09:23 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 18-10-2023 | 09:23 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 8-10-2021 | 14:23 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VD-522-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VD-522-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VD-520-K | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.080 | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-522-F | Fiat | 230 | Detailhandel/expositiedoel. | Onbekend | 27-03-2013 | 28,9 jaar |
| VD-522-J | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 40.042 | 24-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-522-K | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 52.036 | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-522-L | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.292 | 02-05-2013 | 13,1 jaar |
| VD-522-P | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 22.569 | 10-06-2013 | 13 jaar |
| VD-522-R | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 25.915 | 27-05-2013 | 13 jaar |
| VD-522-S | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 21.061 | 31-05-2013 | 13 jaar |
| VD-522-T | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 51.278 | 14-06-2013 | 13 jaar |
| VD-522-Z | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 23.396 | 28-06-2013 | 12,9 jaar |
| VD-524-K | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 47.800 | 29-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-525-K | Iveco | 35C13 | Gesloten opbouw | € 43.971 | 23-04-2013 | 15,5 jaar |
| VD-529-K | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 28-11-1997 | 28,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 53.700 en/of een afmeting van 685 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.484 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Sprinter | € 53.500 | 695 cm | 216 cm | 2.570 kg |
| Renault Master | € 55.700 | 685 cm | 217 cm | 2.560 kg |
| Iveco 35S15 | € 53.000 | 693 cm | 214 cm | 2.490 kg |
| Iveco 35C | € 53.000 | 681 cm | 211 cm | 2.650 kg |
| Iveco 35C15 | € 49.400 | 685 cm | 213 cm | 2.680 kg |
| Fuso Canter | € 49.900 | 695 cm | 212 cm | 2.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.