VD-052-L
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 maart 2014, dus sinds 12 jaren, 2 maanden en 7 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FCDA) nog 27 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2011 en april 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.390 en € 43.047, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.606 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 38.437 incl. BTW en BPM, deze Opel Movano is daardoor € 1.169 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 143 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 38.437 |
| Bruto BPM | € 9.325 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B6 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 maart 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 20 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.170 kg |
| Massa rijklaar | 2.270 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.030 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,18 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant FCDA | |
| Uitvoering A1AAE3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*06 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 218 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VD-052-L | 8-04-2026 | 14:39 | periodieke controle | 20-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VD-052-L | 20-05-2025 | 14:32 | periodieke controle | 20-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VD-052-L | 22-04-2024 | 09:39 | periodieke controle | 28-04-2025 | Nee |
| VD-052-L | 24-04-2023 | 11:34 | periodieke controle | 28-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VD-052-L | 29-03-2022 | 13:23 | periodieke controle | 28-04-2023 | Nee |
| VD-052-L | 19-04-2021 | 10:39 | periodieke controle | 28-04-2022 | Nee |
| VD-052-L | 28-04-2020 | 11:14 | periodieke controle | 28-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VD-052-L | 1-04-2019 | 09:37 | periodieke controle | 26-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 8-04-2026 | 14:39 | 983 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting glas gerepareerd, bewerkt of verwij |
| 8-04-2026 | 14:39 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2025 | |||||
| 20-05-2025 | 14:32 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 20-05-2025 | 14:32 | 178 | 5.*.16 | 2 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2023 | |||||
| 24-04-2023 | 11:34 | 312 | 5.*.31 | 1 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
2020 | |||||
| 28-04-2020 | 11:14 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VD-052-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VD-052-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VD-052-B | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 29.950 | 25-03-2013 | 13,2 jaar |
| VD-052-F | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 38.052 | 29-03-2013 | 13,2 jaar |
| VD-052-G | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.128 | 08-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-052-J | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 23.632 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-052-L | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 38.437 | 26-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-052-N | Renault | Master | Opleggertrekker | € 52.342 | 02-05-2013 | 13,1 jaar |
| VD-052-P | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.559 | 10-06-2013 | 13 jaar |
| VD-052-R | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 43.470 | 27-05-2013 | 13 jaar |
| VD-052-X | Peugeot | J9 | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-06-2013 | 36,2 jaar |
| VD-053-L | Opel | Movano | Open wagen | € 44.404 | 08-05-2013 | 13,1 jaar |
| VD-054-L | Iveco | 40C-35 | Open laadvloer | € 53.213 | 25-04-2013 | 13,1 jaar |
| VD-056-L | Mitsubishi | L200 | Open wagen | € 35.787 | 18-05-2013 | 13 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 39.606 en/of een afmeting van 505 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.170 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 40.000 | 514 cm | 204 cm | 2.200 kg |
| Renault Master | € 40.500 | 508 cm | 207 cm | 2.240 kg |
| Citroën Jumper | € 39.200 | 496 cm | 208 cm | 2.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.