VB-052-T
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 3 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (FEDC) nog 191 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en december 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 40.557 en € 47.300, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 43.407 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 45.182 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 1.775 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2013
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,55 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 45.182 |
| Bruto BPM | € 10.927 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Continue vermogen | 92 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 22 februari 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 3 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.973 kg |
| Massa rijklaar | 2.073 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.427 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,68 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant FEDC | |
| Uitvoering 51ADB3 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*07 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.2 l/100km (1 liter op 10,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.8 l/100km (1 liter op 12,8km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 205 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 E | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VB-052-T | 13-05-2026 | 11:08 | periodieke controle | 13-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VB-052-T | 7-05-2025 | 15:49 | periodieke controle | 10-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VB-052-T | 30-04-2024 | 10:23 | periodieke controle | 10-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| VB-052-T | 10-05-2023 | 13:40 | periodieke controle | 10-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VB-052-T | 2-05-2022 | 13:54 | periodieke controle | 2-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VB-052-T | 26-04-2021 | 15:06 | periodieke controle | 26-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VB-052-T | 16-04-2020 | 15:23 | periodieke controle | 16-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| VB-052-T | 8-03-2019 | 09:12 | periodieke controle | 8-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 13-05-2026 | 11:08 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 13-05-2026 | 11:08 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2025 | |||||
| 7-05-2025 | 15:49 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 7-05-2025 | 15:49 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-05-2025 | 15:49 | 572 | 5.*.55 | 1 | Zijrichtingaanwijzer(s) werkt niet (goed) |
| 7-05-2025 | 15:49 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 7-05-2025 | 15:49 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 7-05-2025 | 15:49 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 7-05-2025 | 15:49 | 205 | 5.*.27 | 3 | Band onvoldoende profiel |
| 7-05-2025 | 15:49 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
2024 | |||||
| 30-04-2024 | 10:23 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 30-04-2024 | 10:23 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2023 | |||||
| 10-05-2023 | 13:40 | 571 | 5.*.55 | 2 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 10-05-2023 | 13:40 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 10-05-2023 | 13:40 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 10-05-2023 | 13:40 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 10-05-2023 | 13:40 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 2-05-2022 | 13:54 | 550 | 5.*.55 | 1 | Remlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijderd |
| 2-05-2022 | 13:54 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2-05-2022 | 13:54 | 555 | 5.*.55 | 1 | Remlichten (alle) werken niet |
2021 | |||||
| 26-04-2021 | 15:06 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 26-04-2021 | 15:06 | 178 | 5.*.16 | 1 | Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af |
| 26-04-2021 | 15:06 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 26-04-2021 | 15:06 | 434 | 5.*.48 | 1 | Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
| 26-04-2021 | 15:06 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 16-04-2020 | 15:23 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 16-04-2020 | 15:23 | 177 | 5.*.16 | 2 | Stofhoes aandrijfas ondeugdelijk bevestigd |
| 16-04-2020 | 15:23 | 434 | 5.*.48 | 1 | Gevaar losraken deel aan buitenzijde |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VB-052-T - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VB-052-T
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VB-051-T | Iveco | 35S17 | Gesloten opbouw | € 50.755 | 11-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-052-B | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 27.362 | 16-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-052-G | Volkswagen | Transporter | MPV | € 57.523 | 11-04-2013 | 13,1 jaar |
| VB-052-H | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 21.513 | 05-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-052-K | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.443 | 17-01-2013 | 13,4 jaar |
| VB-052-P | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.750 | 06-02-2013 | 13,3 jaar |
| VB-052-T | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 45.182 | 22-02-2013 | 13,3 jaar |
| VB-052-V | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 25.070 | 07-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-052-Z | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 40.919 | 14-03-2013 | 13,2 jaar |
| VB-053-T | Opel | Movano | Open wagen | € 50.482 | 28-02-2013 | 13,2 jaar |
| VB-054-T | Opel | Movano | Open wagen | € 50.371 | 25-02-2013 | 13,3 jaar |
| VB-056-T | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | € 44.630 | 20-02-2013 | 13,3 jaar |
| VB-058-T | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 49.568 | 26-02-2013 | 13,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 43.407 en/of een afmeting van 555 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.973 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Peugeot Boxer | € 46.500 | 549 cm | 206 cm | 1.980 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.600 | 564 cm | 199 cm | 2.120 kg |
| Volkswagen Crafter | € 42.300 | 559 cm | 199 cm | 2.060 kg |
| Nissan NV400 | € 44.000 | 559 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Fiat Ducato | € 41.100 | 550 cm | 208 cm | 2.130 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.900 | 563 cm | 201 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.