95-VGH-2
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L3H1 Crewc Dropside open wagen rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L3H1 Crewc Dropside is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L3H1 Crewc Dropside | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/88kw-e4 3.5T L3H1 Crewc Dropside |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.138 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 april 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren, 1 maand en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 26 april 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.025 kg |
| Massa rijklaar | 2.125 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.375 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-VGH-2 | 24-04-2024 | 09:11 | periodieke controle | 26-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 95-VGH-2 | 24-03-2023 | 12:52 | periodieke controle | 26-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 95-VGH-2 | 26-04-2022 | 16:05 | periodieke controle | 26-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 95-VGH-2 | 1-04-2021 | 16:04 | periodieke controle | 23-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 95-VGH-2 | 24-03-2020 | 12:12 | periodieke controle | 23-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 95-VGH-2 | 23-04-2019 | 15:25 | periodieke controle | 23-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 24-04-2024 | 09:11 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 24-04-2024 | 09:11 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
2023 | |||||
| 24-03-2023 | 12:52 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 24-03-2023 | 12:52 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 24-03-2023 | 12:52 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 24-03-2023 | 12:52 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 26-04-2022 | 16:05 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 26-04-2022 | 16:05 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 26-04-2022 | 16:05 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 26-04-2022 | 16:05 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 26-04-2022 | 16:05 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
| 26-04-2022 | 16:05 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
| 26-04-2022 | 16:05 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2021 | |||||
| 1-04-2021 | 16:04 | 158 | 5.*.13 | 1 | Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| 1-04-2021 | 16:04 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 1-04-2021 | 16:04 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 24-03-2020 | 12:12 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 24-03-2020 | 12:12 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 23-04-2019 | 15:25 | 186 | 5.*.19 | 2 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 23-04-2019 | 15:25 | 038 | 5.*.3 | 2 | Roestschade hulpbalk |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-VGH-2 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-VGH-2
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 95-VGD-2 | Volkswagen | Transporter | Speciale groep | Onbekend | 12-04-2007 | 19,1 jaar |
| 95-VGF-2 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-04-2007 | 19,1 jaar |
| 95-VGG-2 | Nissan | King Cab | Open wagen | Onbekend | 07-05-2007 | 19,1 jaar |
| 95-VGH-2 | Opel | Movano | Open wagen | Onbekend | 23-04-2007 | 19,1 jaar |
| 95-VGH-6 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 28.635 | 31-05-2007 | 19 jaar |
| 95-VGS-2 | Nissan | Navara | Open wagen | Onbekend | 16-05-2007 | 19 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 210 cm en/of een gewicht van ± 2.025 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.500 | 525 cm | 203 cm | 2.220 kg |
| Renault Master | € 49.300 | 752 cm | 210 cm | 2.230 kg |
| Fiat Ducato | € 48.700 | 742 cm | 212 cm | 2.220 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.300 | 696 cm | 212 cm | 2.130 kg |
| Citroën Jumper | € 46.900 | 691 cm | 213 cm | 2.180 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.600 | 734 cm | 211 cm | 2.200 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.500 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 46.800 | 614 cm | 210 cm | 2.210 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Iveco 35S11 | € 50.100 | 627 cm | 201 cm | 2.200 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 47.100 | 568 cm | 200 cm | 2.080 kg |
| Ford Transit | € 46.700 | 702 cm | 216 cm | 2.230 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Iveco 35S13 | € 48.400 | - | 213 cm | 2.220 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Iveco 40C18 | € 48.200 | - | 213 cm | 2.090 kg |
| Iveco 35C15 | € 48.200 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Iveco 40C15 | € 50.500 | - | 203 cm | 2.100 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.600 | - | 200 cm | 1.960 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 46.100 | - | 200 cm | 1.890 kg |
| Lancia Voyager | € 49.600 | - | 200 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.