9-VZT-66
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 6 maanden en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (F4BR) nog 201 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2010 en september 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.175 en € 69.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.827 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Movano bedraagt € 43.421 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Opel Movano € 594 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 6,20 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 134 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 43.421 |
| Bruto BPM | € 10.509 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Continue vermogen | 74 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | M9T B8 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 november 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 6 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 december 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.310 kg |
| Massa rijklaar | 2.410 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 400 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.810 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,33 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type MR | |
| Variant F4BR | |
| Uitvoering 51AEB2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*08 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.2 l/100km (1 liter op 10,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.2 l/100km (1 liter op 13,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 209 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*566/2011I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VZT-66 | 17-12-2024 | 15:43 | periodieke controle | 17-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-66 | 26-01-2022 | 15:31 | periodieke controle | 12-02-2023 | Nee |
| 9-VZT-66 | 12-02-2021 | 13:31 | periodieke controle | 12-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-66 | 23-12-2019 | 09:44 | periodieke controle | 5-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VZT-66 | 11-12-2018 | 16:21 | periodieke controle | 5-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 17-12-2024 | 15:43 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 12-02-2021 | 13:31 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 12-02-2021 | 13:31 | 389 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet goed |
| 12-02-2021 | 13:31 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 12-02-2021 | 13:31 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 12-02-2021 | 13:31 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2019 | |||||
| 23-12-2019 | 09:44 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 23-12-2019 | 09:44 | 297 | 5.*.31 | 1 | Remvloeistoflekkage reminrichting |
| 23-12-2019 | 09:44 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 23-12-2019 | 09:44 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 23-12-2019 | 09:44 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2018 | |||||
| 11-12-2018 | 16:21 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VZT-66 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VZT-66
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VZF-66 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 25.716 | 28-09-2012 | 13,7 jaar |
| 9-VZG-66 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 48.753 | 04-10-2012 | 13,7 jaar |
| 9-VZJ-66 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.892 | 18-10-2012 | 13,6 jaar |
| 9-VZK-66 | Citroën | HY | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-10-2012 | 48,4 jaar |
| 9-VZN-66 | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 38.145 | 31-10-2012 | 13,6 jaar |
| 9-VZP-66 | Mercedes-Benz | Sprinter | Veewagen | Onbekend | 31-10-2012 | 24,3 jaar |
| 9-VZR-66 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 46.536 | 23-11-2012 | 13,5 jaar |
| 9-VZT-61 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 35.429 | 28-11-2012 | 13,5 jaar |
| 9-VZT-62 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.342 | 03-12-2012 | 13,5 jaar |
| 9-VZT-65 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.770 | 24-11-2012 | 13,5 jaar |
| 9-VZT-66 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 43.421 | 26-11-2012 | 13,5 jaar |
| 9-VZT-69 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 39.786 | 27-11-2012 | 13,5 jaar |
| 9-VZV-66 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 21.342 | 30-11-2012 | 13,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.827 en/of een afmeting van 620 x 207 cm en/of een gewicht van ± 2.310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 43.100 | 617 cm | 208 cm | 2.530 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.900 | 624 cm | 214 cm | 2.320 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 43.700 | 614 cm | 209 cm | 2.160 kg |
| Ford Transit | € 43.700 | 611 cm | 211 cm | 2.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.