9-VSZ-61
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2004 en is nu 21 jaren, 6 maanden en 18 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano open wagen rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 januari 2012. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2004
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 73 kW (99 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2463cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 november 2004 |
| Leeftijd | 21 jaren, 6 maanden en 18 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 januari 2012. Het voertuig was toen 7 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 26 juni 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.885 kg |
| Massa rijklaar | 1.985 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.515 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,77 m (voor) / 1,76 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel by voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-VSZ-61 | 26-06-2023 | 12:19 | periodieke controle | 26-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VSZ-61 | 11-05-2022 | 14:20 | periodieke controle | 11-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VSZ-61 | 12-04-2021 | 09:42 | periodieke controle | 12-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VSZ-61 | 8-04-2020 | 15:21 | periodieke controle | 12-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 9-VSZ-61 | 12-04-2019 | 11:33 | periodieke controle | 12-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 26-06-2023 | 12:19 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 26-06-2023 | 12:19 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 11-05-2022 | 14:20 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 12-04-2021 | 09:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 12-04-2021 | 09:42 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2020 | |||||
| 8-04-2020 | 15:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-04-2020 | 15:21 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 8-04-2020 | 15:21 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 8-04-2020 | 15:21 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 12-04-2019 | 11:33 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 12-04-2019 | 11:33 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-VSZ-61 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-VSZ-61
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-VSF-61 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 27.705 | 28-11-2011 | 14,5 jaar |
| 9-VSG-61 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 45.887 | 22-11-2011 | 14,5 jaar |
| 9-VSH-61 | Ford | Transit | Gesloten opbouw | € 24.854 | 30-11-2011 | 14,5 jaar |
| 9-VSJ-61 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 40.096 | 08-12-2011 | 14,5 jaar |
| 9-VSK-61 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-01-2012 | 19 jaar |
| 9-VSL-61 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 42.211 | 16-01-2012 | 14,4 jaar |
| 9-VSP-61 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 31.273 | 02-01-2012 | 14,4 jaar |
| 9-VST-61 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 30-12-2011 | 18,9 jaar |
| 9-VSV-61 | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 21.740 | 30-01-2012 | 14,3 jaar |
| 9-VSX-61 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 32.121 | 13-01-2012 | 14,4 jaar |
| 9-VSZ-61 | Opel | Movano | Open wagen | Onbekend | 11-01-2012 | 21,6 jaar |
| 9-VSZ-62 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.058 | 26-01-2012 | 14,3 jaar |
| 9-VSZ-63 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.058 | 19-01-2012 | 14,4 jaar |
| 9-VSZ-64 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 33.058 | 19-01-2012 | 14,4 jaar |
| 9-VSZ-65 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 35.880 | 30-01-2012 | 14,3 jaar |
| 9-VSZ-66 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 36.411 | 02-02-2012 | 14,3 jaar |
| 9-VSZ-69 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 39.154 | 20-01-2012 | 14,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 210 cm en/of een gewicht van ± 1.885 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.400 | 525 cm | 203 cm | 2.060 kg |
| Renault Master | € 52.800 | 568 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Fiat Ducato | € 47.900 | 568 cm | 209 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.300 | 549 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Citroën Jumper | € 47.600 | 554 cm | 209 cm | 2.000 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.500 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Volkswagen Crafter | € 45.700 | 704 cm | 209 cm | 2.060 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Ford Transit | € 44.000 | - | 203 cm | 1.810 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.700 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Iveco 40C18 | € 46.800 | - | 213 cm | 2.000 kg |
| Iveco 35C15 | € 48.200 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.600 | - | 200 cm | 1.960 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 46.100 | - | 200 cm | 1.890 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.