8-VVN-50
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 november 2024, dus sinds 1 jaar, 6 maanden en 17 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze bedrijfsauto bedraagt € 30.347 incl. BTW en BPM.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano |
| Lengte | 5,05 m |
| Breedte | 2,07 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 30.347 |
| Bruto BPM | € 7.494 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2299cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 8 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 augustus 2026. Het voertuig moet over 2 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.853 kg |
| Massa rijklaar | 1.953 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 847 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.800 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.800 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.550 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,18 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,75 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant FABL | |
| Uitvoering A1AAA2 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0362*06 | |
| Plaats chassisnummer r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 9.9 l/100km (1 liter op 10,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.4 l/100km (1 liter op 13,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 218 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008E | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 8-VVN-50 | 11-08-2025 | 13:07 | periodieke controle | 11-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VVN-50 | 28-06-2024 | 15:29 | periodieke controle | 20-07-2025 | Nee |
| 8-VVN-50 | 2-06-2023 | 16:32 | periodieke controle | 20-07-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VVN-50 | 23-05-2022 | 09:14 | periodieke controle | 20-07-2023 | Nee |
| 8-VVN-50 | 20-07-2021 | 09:00 | periodieke controle | 20-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VVN-50 | 12-06-2020 | 10:52 | periodieke controle | 1-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VVN-50 | 1-07-2019 | 15:34 | periodieke controle | 1-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 11-08-2025 | 13:07 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 11-08-2025 | 13:07 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 2-06-2023 | 16:32 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2021 | |||||
| 20-07-2021 | 09:00 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 12-06-2020 | 10:52 | 241 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 8-VVN-50 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
8-VVN-50
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8-VVG-50 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 42.514 | 10-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVH-50 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 37.175 | 16-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVJ-50 | Citroën | Nemo | Gesloten opbouw | € 20.438 | 20-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVL-50 | Volkswagen | Crafter | Voor vervoer voertuigen | € 50.645 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVN-50 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 30.347 | 24-05-2012 | 14 jaar |
| 8-VVN-52 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.226 | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVN-53 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 22.419 | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVN-54 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 22.419 | 07-05-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVN-55 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.484 | 04-05-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVN-56 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 61.937 | 02-05-2012 | 14,1 jaar |
| 8-VVN-57 | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | € 65.118 | 11-05-2012 | 14 jaar |
| 8-VVP-50 | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 30.870 | 31-05-2012 | 14 jaar |
| 8-VVR-50 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 41.216 | 14-05-2012 | 14 jaar |
| 8-VVX-50 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 41.429 | 06-03-2013 | 13,2 jaar |
| 8-VVZ-50 | Land Rover | Freelander | Gesloten opbouw | € 45.422 | 13-06-2012 | 14 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 30.347 en/of een afmeting van 505 x 207 cm en/of een gewicht van ± 1.853 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 33.000 | 496 cm | 209 cm | 1.840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.