54-VTF-1
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 11 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 juli 2025, dus sinds 10 maanden. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 voor vervoer voertuigen rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.255 |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 juni 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 11 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 januari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.140 kg |
| Massa rijklaar | 2.240 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.260 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,08 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 54-VTF-1 | 13-01-2025 | 17:00 | periodieke controle | 13-01-2026 | Nee |
| 54-VTF-1 | 27-12-2023 | 16:31 | periodieke controle | 10-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 54-VTF-1 | 20-12-2022 | 16:08 | periodieke controle | 10-01-2024 | Nee |
| 54-VTF-1 | 10-01-2022 | 09:42 | periodieke controle | 10-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 54-VTF-1 | 11-12-2020 | 16:37 | periodieke controle | 8-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 54-VTF-1 | 30-11-2020 | 08:57 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 54-VTF-1 | 8-01-2020 | 10:24 | periodieke controle | 8-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 54-VTF-1 | 8-08-2019 | 14:33 | periodieke controle | 24-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 27-12-2023 | 16:31 | 589 | 5.*.55 | 3 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 27-12-2023 | 16:31 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
2022 | |||||
| 10-01-2022 | 09:42 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 11-12-2020 | 16:37 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-11-2020 | 08:57 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 30-11-2020 | 08:57 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 30-11-2020 | 08:57 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 30-11-2020 | 08:57 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 8-01-2020 | 10:24 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-01-2020 | 10:24 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 8-01-2020 | 10:24 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2019 | |||||
| 8-08-2019 | 14:33 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-08-2019 | 14:33 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 8-08-2019 | 14:33 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 8-08-2019 | 14:33 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 54-VTF-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
54-VTF-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 54-VTD-1 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-06-2008 | 17,9 jaar |
| 54-VTF-1 | Opel | Movano | Voor vervoer voertuigen | Onbekend | 19-06-2008 | 18 jaar |
| 54-VTF-9 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-06-2008 | 17,9 jaar |
| 54-VTH-1 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 60.381 | 01-07-2008 | 17,9 jaar |
| 54-VTJ-1 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-08-2008 | 17,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 210 cm en/of een gewicht van ± 2.140 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.500 | 525 cm | 203 cm | 2.220 kg |
| Renault Master | € 49.900 | 761 cm | 212 cm | 2.320 kg |
| Fiat Ducato | € 48.800 | 742 cm | 212 cm | 2.320 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.700 | 696 cm | 214 cm | 2.320 kg |
| Citroën Jumper | € 47.300 | 691 cm | 217 cm | 2.350 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.500 | 750 cm | 213 cm | 2.340 kg |
| Volkswagen Crafter | € 46.800 | 751 cm | 218 cm | 2.320 kg |
| Ford Transit | € 48.900 | 702 cm | 220 cm | 2.350 kg |
| Iveco 35S13 | € 48.700 | 605 cm | 213 cm | 2.240 kg |
| Nissan NV400 | € 48.400 | 627 cm | 210 cm | 2.250 kg |
| Iveco 35S15 | € 50.700 | 582 cm | 202 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Transporter | € 47.900 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Iveco 35S11 | € 47.800 | 627 cm | 210 cm | 2.330 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 45.500 | 651 cm | 219 cm | 2.290 kg |
| Iveco 35C17 | € 50.900 | - | 203 cm | 1.940 kg |
| Allied Vehicles LTD Ford Independence RE | € 51.300 | 529 cm | 203 cm | 2.200 kg |
| Ford F 250 | € 45.600 | 627 cm | 200 cm | 2.220 kg |
| Hyundai H 350 | € 44.100 | - | 204 cm | 2.170 kg |
| Iveco 35C12V | € 48.100 | - | 200 cm | 2.290 kg |
| Renault Trucks Master | € 45.700 | 597 cm | 209 cm | 2.120 kg |
| Iveco 40C18 | € 46.800 | - | 213 cm | 2.290 kg |
| Iveco 35S12 | € 50.200 | 677 cm | 217 cm | 2.240 kg |
| Ford F 150 | € 52.500 | - | 201 cm | 2.310 kg |
| Iveco 35C15 | € 49.900 | - | 212 cm | 2.350 kg |
| Toyota Tundra | € 48.500 | - | 204 cm | 2.300 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.