V-117-PF
Er rijden momenteel 3.504 Nissan NV200's rond in Nederland. Deze NV200 komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren en 6 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Nissan NV200 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (E) nog 1.798 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2010 en juli 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.698 en € 41.044, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 25.495 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV200 bedraagt € 27.565 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Nissan NV200 € 2.070 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV200 | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV200 |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 27.565 |
| Bruto BPM | € 6.752 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | K9K |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1461cc (1,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 31 mei 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.235 kg |
| Massa rijklaar | 1.335 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 665 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 640 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 640 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type M20N | |
| Variant E | |
| Uitvoering E51 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0017*23 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.6 l/100km (1 liter op 21,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5 l/100km (1 liter op 20,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 131 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 X | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45X | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-117-PF | 31-05-2023 | 10:48 | periodieke controle | 31-05-2024 | Nee |
| V-117-PF | 6-04-2022 | 15:30 | periodieke controle | 24-05-2023 | Nee |
| V-117-PF | 5-05-2021 | 16:06 | periodieke controle | 24-05-2022 | Nee |
Vergeet ook niet alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-117-PF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-117-PF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-110-PF | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 56.159 | 16-05-2018 | 8 jaar |
| V-111-PF | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 55.009 | 15-05-2018 | 8 jaar |
| V-112-PF | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 41.892 | 16-05-2018 | 8 jaar |
| V-113-PF | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 41.892 | 16-05-2018 | 8 jaar |
| V-114-PF | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 44.669 | 23-05-2018 | 8 jaar |
| V-115-PF | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 50.184 | 17-05-2018 | 8 jaar |
| V-116-PF | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 47.941 | 19-05-2018 | 8 jaar |
| V-117-PB | Volkswagen | Crafter | Neerklapbare zijschotten | € 55.318 | 01-05-2018 | 8,1 jaar |
| V-117-PF | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 27.565 | 24-05-2018 | 8 jaar |
| V-117-PG | Iveco | 35S14 | Gesloten opbouw | € 65.546 | 01-06-2018 | 8 jaar |
| V-117-PH | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 36.352 | 25-05-2018 | 8 jaar |
| V-117-PJ | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 52.461 | 24-05-2018 | 8 jaar |
| V-117-PL | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 48.994 | 31-05-2018 | 8 jaar |
| V-117-PN | Mercedes-Benz | Sprinter | Neerklapbare zijschotten | € 61.900 | 06-06-2018 | 8 jaar |
| V-117-PP | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 34.901 | 15-06-2018 | 8 jaar |
| V-117-PR | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 24.732 | 13-07-2018 | 7,9 jaar |
| V-117-PS | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 48.715 | 15-06-2018 | 8 jaar |
| V-117-PT | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.856 | 30-08-2018 | 7,8 jaar |
| V-117-PV | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 31.917 | 08-09-2018 | 11,3 jaar |
| V-117-PX | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 46.129 | 27-06-2018 | 7,9 jaar |
| V-117-PZ | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 51.946 | 05-07-2018 | 7,9 jaar |
| V-119-PF | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 35.091 | 18-05-2018 | 8 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.