V-099-LJ
Er rijden momenteel 3.504 Nissan NV200's rond in Nederland. Deze NV200 komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren en 4 maanden oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Nissan NV200 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (E) nog 1.798 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2010 en juli 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.698 en € 41.044, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 25.495 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV200 bedraagt € 27.167 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Nissan NV200 € 1.672 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV200 | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV200 |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 27.167 |
| Bruto BPM | € 6.657 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | K9K |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1461cc (1,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 januari 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren en 4 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 31 januari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.235 kg |
| Massa rijklaar | 1.335 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 665 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 640 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 640 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type M20N | |
| Variant E | |
| Uitvoering E51 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0017*23 | |
| Plaats chassisnummer onder r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.7 l/100km (1 liter op 17,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.6 l/100km (1 liter op 21,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5 l/100km (1 liter op 20,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 131 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 X | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45X | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-099-LJ | 29-12-2023 | 10:03 | periodieke controle | 31-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| V-099-LJ | 28-12-2022 | 10:54 | periodieke controle | 31-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-099-LJ | 31-12-2021 | 11:53 | periodieke controle | 31-01-2023 | Nee |
| V-099-LJ | 29-01-2021 | 16:25 | periodieke controle | 31-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 29-12-2023 | 10:03 | 361 | 5.*.38 | 2 | Remverschil op 1 as te groot |
| 29-12-2023 | 10:03 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 28-12-2022 | 10:54 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 29-01-2021 | 16:25 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-099-LJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-099-LJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-090-LJ | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 35.623 | 31-01-2018 | 8,3 jaar |
| V-091-LJ | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 36.893 | 31-01-2018 | 8,3 jaar |
| V-093-LJ | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 48.994 | 31-01-2018 | 8,3 jaar |
| V-094-LJ | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 25.967 | 26-01-2018 | 8,3 jaar |
| V-095-LJ | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 44.669 | 01-02-2018 | 8,3 jaar |
| V-096-LJ | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 39.903 | 30-01-2018 | 8,3 jaar |
| V-097-LJ | Nissan | NV300 | Gesloten opbouw | € 39.903 | 30-01-2018 | 8,3 jaar |
| V-098-LJ | Nissan | NV400 | Gesloten opbouw | € 46.838 | 26-01-2018 | 8,3 jaar |
| V-099-LB | Ford | Transit Custom | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 46.811 | 27-01-2018 | 8,5 jaar |
| V-099-LD | Ford | Transit Custom | Gesloten opbouw | € 60.301 | 11-01-2018 | 8,4 jaar |
| V-099-LG | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 55.883 | 03-01-2018 | 8,4 jaar |
| V-099-LH | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 45.042 | 24-01-2018 | 8,4 jaar |
| V-099-LJ | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 27.167 | 31-01-2018 | 8,3 jaar |
| V-099-LK | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 59.971 | 05-02-2018 | 8,3 jaar |
| V-099-LN | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 31.834 | 15-02-2018 | 8,3 jaar |
| V-099-LP | Toyota | Hilux | Opleggertrekker | € 57.500 | 03-03-2018 | 8,2 jaar |
| V-099-LR | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 15.095 | 02-03-2018 | 12,9 jaar |
| V-099-LT | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 29.070 | 28-02-2018 | 8,3 jaar |
| V-099-LV | Fiat | Ducato | Voor vervoer voertuigen | € 58.182 | 27-02-2018 | 8,3 jaar |
| V-099-LZ | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 32.219 | 08-03-2018 | 8,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.