8-VKR-30
Er rijden momenteel 5 Kia K2900's rond in Nederland. Deze K2900 komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 6 maanden en 14 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Kia K2900 open wagen rijden er nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2010 en september 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.390 en € 26.912, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 21.944 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Kia K2900 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 februari 2011. Het voertuig was toen 3 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Kia K2900 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Kia K2900 | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Kia |
| Handelsbenaming | K2900 |
| Breedte | 1,74 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.783 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 92 kW (125 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2902cc (2,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 november 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 6 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 februari 2011. Het voertuig was toen 3 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 26 november 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.940 kg |
| Massa rijklaar | 2.040 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.240 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.240 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.570 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.570 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.860 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.860 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 700 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 700 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,63 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,36 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 271 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 8-VKR-30 | 24-11-2023 | 10:21 | periodieke controle | 26-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VKR-30 | 25-11-2022 | 09:26 | periodieke controle | 26-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VKR-30 | 26-11-2021 | 11:59 | periodieke controle | 26-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VKR-30 | 19-11-2020 | 14:40 | periodieke controle | 20-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 8-VKR-30 | 15-11-2019 | 11:24 | periodieke controle | 20-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 24-11-2023 | 10:21 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 25-11-2022 | 09:26 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 25-11-2022 | 09:26 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2021 | |||||
| 26-11-2021 | 11:59 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 26-11-2021 | 11:59 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 26-11-2021 | 11:59 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2020 | |||||
| 19-11-2020 | 14:40 | 261 | 5.*.29 | 1 | Verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling |
| 19-11-2020 | 14:40 | 628 | 5.*.66 | 1 | Trekdriehoek ondeugdelijk bevestigd/overmatige speling |
2019 | |||||
| 15-11-2019 | 11:24 | 029 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat ondeugdelijk bevestigd |
Vergeet ook niet alle Kia K2900 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 8-VKR-30 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
8-VKR-30
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8-VKD-30 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 50.776 | 12-10-2010 | 15,6 jaar |
| 8-VKF-30 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 45.567 | 19-10-2010 | 15,6 jaar |
| 8-VKH-30 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 03-01-2011 | 15,4 jaar |
| 8-VKJ-30 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 26.078 | 04-11-2010 | 15,6 jaar |
| 8-VKN-30 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 44.776 | 28-03-2011 | 15,2 jaar |
| 8-VKR-30 | Kia | K2900 | Open wagen | Onbekend | 21-02-2011 | 15,5 jaar |
| 8-VKR-32 | Toyota | Tundra | Open wagen | Onbekend | 28-03-2011 | 19 jaar |
| 8-VKR-33 | Iveco | 35C12 | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-12-2010 | 18,2 jaar |
| 8-VKR-38 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-01-2011 | 17,8 jaar |
| 8-VKT-30 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 41.145 | 23-12-2010 | 15,4 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 21.944 en/of breedte van 174 cm en/of een gewicht van ± 1.940 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hyundai H-1 | € 20.800 | - | 182 cm | 1.790 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.