67-VPZ-9
Er rijden momenteel 3.874 Iveco 40C18's rond in Nederland. Deze 40C18 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 7 zitplaatsen.
Van deze Iveco 29L12D Euro 4 open wagen rijden er in dezelfde variant (CMF1A29L) nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2008 en februari 2010. De nieuwwaarde van deze Iveco 29L12D Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 29L12D Euro 4 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 29L12D Euro 4 |
| Breedte | 2,13 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 160 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.981 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE0481G*A |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 april 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren en 27 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 april 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 13 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.920 kg |
| Massa rijklaar | 2.020 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.280 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.600 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,69 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CMF1A29L | |
| Uitvoering 12E4--A | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0144*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 67-VPZ-9 | 13-04-2026 | 16:49 | periodieke controle | 7-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 67-VPZ-9 | 22-04-2025 | 15:42 | periodieke controle | 7-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 67-VPZ-9 | 15-04-2024 | 15:01 | periodieke controle | 7-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 67-VPZ-9 | 1-05-2023 | 11:07 | periodieke controle | 7-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 67-VPZ-9 | 22-04-2022 | 16:50 | periodieke controle | 7-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 67-VPZ-9 | 3-05-2021 | 12:35 | periodieke controle | 7-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 67-VPZ-9 | 31-03-2020 | 16:52 | periodieke controle | 7-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 67-VPZ-9 | 23-04-2019 | 14:21 | periodieke controle | 7-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 13-04-2026 | 16:49 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 13-04-2026 | 16:49 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 13-04-2026 | 16:49 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 13-04-2026 | 16:49 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 13-04-2026 | 16:49 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
2025 | |||||
| 22-04-2025 | 15:42 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 22-04-2025 | 15:42 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 22-04-2025 | 15:42 | 315 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel gebroken |
| 22-04-2025 | 15:42 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 22-04-2025 | 15:42 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 22-04-2025 | 15:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 15-04-2024 | 15:01 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 15-04-2024 | 15:01 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 15-04-2024 | 15:01 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 15-04-2024 | 15:01 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 15-04-2024 | 15:01 | 030 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat; letter/cijfers niet goed leesbaar |
2023 | |||||
| 1-05-2023 | 11:07 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 1-05-2023 | 11:07 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 1-05-2023 | 11:07 | 211 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning op 1 as niet gelijk |
| 1-05-2023 | 11:07 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 22-04-2022 | 16:50 | 588 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslicht niet volgens voorschriften |
| 22-04-2022 | 16:50 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 22-04-2022 | 16:50 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
2021 | |||||
| 3-05-2021 | 12:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 3-05-2021 | 12:35 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 3-05-2021 | 12:35 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 3-05-2021 | 12:35 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 3-05-2021 | 12:35 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2020 | |||||
| 31-03-2020 | 16:52 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 31-03-2020 | 16:52 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 23-04-2019 | 14:21 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Iveco 40C18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 67-VPZ-9 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
67-VPZ-9
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 67-VPL-9 | Mercedes-Benz | Sprinter | Open wagen | Onbekend | 27-03-2008 | 18,2 jaar |
| 67-VPN-9 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 41.040 | 18-04-2008 | 18,1 jaar |
| 67-VPS-9 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-04-2008 | 18,1 jaar |
| 67-VPZ-3 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-05-2008 | 18 jaar |
| 67-VPZ-7 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-04-2008 | 18,1 jaar |
| 67-VPZ-8 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-04-2008 | 18,1 jaar |
| 67-VPZ-9 | Iveco | 40C18 | Open wagen | Onbekend | 28-04-2008 | 18,1 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.