82-VRD-1
Er rijden momenteel 1.046 Iveco 35C15's rond in Nederland. Deze 35C15 komt uit het jaar 2008 en is nu 18 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 mei 2012, dus sinds 14 jaren en 12 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco 35C15 Euro 4 opleggertrekker rijden er nog 694 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2002 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 20.299 en € 87.558, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 54.901 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Iveco 35C15 Euro 4 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco 35C15 Euro 4 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | 35C15 Euro 4 |
| Breedte | 2,03 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.311 |
| Inrichting | opleggertrekker |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2998cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2008 |
| Leeftijd | 18 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 mei 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.810 kg |
| Massa rijklaar | 1.910 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.590 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.600 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,72 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-VRD-1 | 22-04-2025 | 13:21 | periodieke controle | 22-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 22-04-2025 | 11:53 | periodieke controle | 13-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 7-05-2024 | 13:26 | periodieke controle | 13-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 24-04-2023 | 12:00 | periodieke controle | 13-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 24-04-2023 | 11:58 | periodieke controle | 24-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 13-05-2022 | 14:57 | periodieke controle | 13-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 26-03-2021 | 10:21 | periodieke controle | 8-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 26-03-2021 | 10:19 | periodieke controle | 26-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 21-04-2020 | 09:17 | periodieke controle | 8-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 24-04-2019 | 16:06 | periodieke controle | 8-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 82-VRD-1 | 24-04-2019 | 16:04 | periodieke controle | 24-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 22-04-2025 | 11:53 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 22-04-2025 | 11:53 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 22-04-2025 | 11:53 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 22-04-2025 | 11:53 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2024 | |||||
| 7-05-2024 | 13:26 | 117 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 7-05-2024 | 13:26 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 7-05-2024 | 13:26 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 7-05-2024 | 13:26 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-05-2024 | 13:26 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 24-04-2023 | 12:00 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 24-04-2023 | 12:00 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 24-04-2023 | 12:00 | 210 | 5.*.27 | 3 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 24-04-2023 | 12:00 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| 24-04-2023 | 12:00 | 029 | 5.*.1 | 1 | Kentekenplaat ondeugdelijk bevestigd |
2022 | |||||
| 13-05-2022 | 14:57 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 13-05-2022 | 14:57 | 158 | 5.*.13 | 1 | Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| 13-05-2022 | 14:57 | 497 | 5.*.55 | 2 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 13-05-2022 | 14:57 | 117 | 5.*.11 | 2 | Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd |
| 13-05-2022 | 14:57 | 210 | 5.*.27 | 2 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2021 | |||||
| 26-03-2021 | 10:21 | 566 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzers en glas lichtarmatuur ernstig beschadigd |
| 26-03-2021 | 10:21 | 335 | 5.*.33 | 1 | Waarschuwingsinrichting drukluchtremsysteem werkt niet goed |
| 26-03-2021 | 10:21 | 576 | 5.*.53 | 3 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 26-03-2021 | 10:21 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 26-03-2021 | 10:21 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 21-04-2020 | 09:17 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 21-04-2020 | 09:17 | 674 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet goed |
| 21-04-2020 | 09:17 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 21-04-2020 | 09:17 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2019 | |||||
| 24-04-2019 | 16:06 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
| 24-04-2019 | 16:06 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 82-VRD-1 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| 82-VRD-1 | 24-04-2019 | Tachograaf | DTCO1381 |
Vergeet ook niet alle Iveco 35C15 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 82-VRD-1 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
82-VRD-1
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 82-VRB-1 | Mercedes-Benz | 518 CDI | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-04-2008 | 18,1 jaar |
| 82-VRD-1 | Iveco | 35C15 | Opleggertrekker | Onbekend | 20-05-2008 | 18 jaar |
| 82-VRD-8 | Peugeot | Bipper | Gesloten opbouw | € 18.759 | 05-05-2008 | 18,1 jaar |
| 82-VRD-9 | Renault | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-05-2008 | 18 jaar |
| 82-VRJ-1 | Fiat | 244 L | Kampeerwagen | Onbekend | 09-05-2008 | 22 jaar |
| 82-VRL-1 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 23-05-2008 | 18 jaar |
| 82-VRS-1 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 18-07-2008 | 17,9 jaar |
| 82-VRT-1 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-06-2008 | 17,9 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 54.901 en/of breedte van 203 cm en/of een gewicht van ± 1.810 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Vito | € 56.000 | 516 cm | 193 cm | 1.930 kg |
| Renault Master | € 52.800 | 568 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Renault Trafic | € 54.800 | 544 cm | 196 cm | 1.870 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 53.000 | - | 203 cm | 1.990 kg |
| Nissan Primastar | € 51.700 | 544 cm | 196 cm | 1.810 kg |
| Volkswagen Crafter | € 51.300 | - | 199 cm | 1.990 kg |
| Hyundai Staria | € 55.400 | 525 cm | 200 cm | 1.950 kg |
| Land Rover Freelander | € 52.000 | - | 193 cm | 1.850 kg |
| Mercedes-Benz 902.6 216CDi | € 50.000 | - | 193 cm | 1.980 kg |
| Toyota ProAce | € 50.900 | 513 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| MAN TGE | € 56.800 | 627 cm | 205 cm | 1.920 kg |
| Volkswagen Transporter | € 57.800 | 550 cm | 199 cm | 1.920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.