BX-JT-40
Er rijden momenteel 109 Iveco 120EL's rond in Nederland. Deze 120EL komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 3 maanden en 2 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Iveco ML 120el22/p open wagen rijden er nog 109 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2002 en maart 2026. De nieuwwaarde van deze Iveco ML 120el22/p is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Iveco 120EL voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Iveco ML 120el22/p | 2010
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Iveco |
| Handelsbenaming | ML 120el22/p |
| Lengte | 8,20 m |
| Breedte | 2,43 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 160 kW (218 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 5880cc (5,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 februari 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 3 maanden en 2 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 24 augustus 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.070 kg |
| Massa rijklaar | 7.170 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 7170 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 4.820 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 11.990 kg |
| Technische max massa voertuig | 11.990 kg |
| Maximum massa samenstelling | 18.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 4.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-JT-40 | 24-08-2023 | 15:52 | periodieke controle | 24-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BX-JT-40 | 11-08-2022 | 13:21 | periodieke controle | 23-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BX-JT-40 | 3-08-2021 | 11:42 | periodieke controle | 23-08-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BX-JT-40 | 27-10-2020 | 11:26 | inbouw | 27-10-2022 | Nee |
| BX-JT-40 | 27-10-2020 | 10:04 | uitbouw | onbekend | Nee |
| BX-JT-40 | 7-08-2020 | 15:24 | periodieke controle | 23-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BX-JT-40 | 21-08-2019 | 15:11 | periodieke controle | 23-08-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 24-08-2023 | 15:52 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 24-08-2023 | 15:52 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 24-08-2023 | 15:52 | 239 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
2022 | |||||
| 11-08-2022 | 13:21 | 282 | 5.*.31 | 1 | Onderdeel reminrichting ondeugdelijk bevestigd |
| 11-08-2022 | 13:21 | 295 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage reminrichting |
| 11-08-2022 | 13:21 | 590 | 5.*.51 | 1 | (Zij-)markeringslichten ontbreken |
| 11-08-2022 | 13:21 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 11-08-2022 | 13:21 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 11-08-2022 | 13:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-08-2022 | 13:21 | 239 | 5.*.28 | 1 | Schokdemper ondeugdelijk bevestigd |
2021 | |||||
| 3-08-2021 | 11:42 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 3-08-2021 | 11:42 | 573 | 5.*.55 | 1 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 3-08-2021 | 11:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 3-08-2021 | 11:42 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 3-08-2021 | 11:42 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 3-08-2021 | 11:42 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
| 3-08-2021 | 11:42 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 3-08-2021 | 11:42 | 033 | 5.*.3 | 1 | Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| 3-08-2021 | 11:42 | 234 | 5.*.28 | 1 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 3-08-2021 | 11:42 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
2020 | |||||
| 7-08-2020 | 15:24 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BX-JT-40 | 11-08-2017 | Tachograaf | CONTINENTAL | ||
| BX-JT-40 | 27-10-2020 | Tachograaf | Onbekend |
Vergeet ook niet alle Iveco 120EL voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BX-JT-40 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BX-JT-40
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BX-JF-40 | DAF | FT CF75 | Opleggertrekker | Onbekend | 19-02-2010 | 16,3 jaar |
| BX-JG-40 | WVT | Tgx 38.440 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 05-02-2010 | 16,3 jaar |
| BX-JL-40 | DAF | Fag CF75 | Niet nader aangeduid | Onbekend | 15-02-2010 | 16,3 jaar |
| BX-JP-40 | Volvo | FE | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 18-02-2010 | 16,3 jaar |
| BX-JT-40 | Iveco | 120EL | Open wagen | Onbekend | 26-02-2010 | 16,3 jaar |
| BX-JT-44 | DAF | Fag CF75 | Vuilniswagen | Onbekend | 26-02-2010 | 16,3 jaar |
| BX-JT-45 | Scania | P 400 B 6X2*4 | Brandweerwagen | Onbekend | 26-02-2010 | 16,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 820 x 243 cm een gewicht van ± 7.070 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| MAN TGL | 813 cm | 250 cm | 7.290 kg |
| Mercedes-Benz Vito | 817 cm | 248 cm | 6.530 kg |
| DAF AE55CF | 815 cm | 251 cm | 7.690 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.