53-BJ-TK
Er rijden momenteel 468 G.m.c. Sierra's rond in Nederland. Deze Sierra komt uit het jaar 1995 en is nu 30 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 juni 2024, dus sinds 1 jaar, 11 maanden en 23 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op lpg & benzine en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Gmc Sierra open wagen rijden er nog 451 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1970 en maart 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.862 en € 170.339, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 92.324 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Gmc Sierra is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 30 juli 2003. Het voertuig was toen 8 jaren en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Gmc Sierra | 1995
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Gmc Sierra |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 147 kW (200 pk) |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Type gasinstallatie | G2 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1995 |
| Leeftijd | 30 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 30 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 juli 2003. Het voertuig was toen 8 jaren en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 april 2028. Het voertuig moet over 1 jaar, 10 maanden en 27 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.130 kg |
| Massa rijklaar | 2.230 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 582 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.812 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.812 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.633 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.633 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.672 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.672 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,62 m (voor) / 1,64 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 1 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-BJ-TK | 22-04-2026 | 17:00 | periodieke controle | 22-04-2028 | Ja, bekijk hier. |
| 53-BJ-TK | 19-02-2026 | 14:56 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 53-BJ-TK | 14-04-2025 | 11:35 | periodieke controle | 14-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 53-BJ-TK | 2-04-2024 | 16:33 | periodieke controle | 2-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 53-BJ-TK | 29-03-2024 | 16:34 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 53-BJ-TK | 14-03-2023 | 10:43 | periodieke controle | 14-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 53-BJ-TK | 23-07-2021 | 16:21 | periodieke controle | 23-07-2022 | Nee |
| 53-BJ-TK | 8-03-2021 | 13:59 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 53-BJ-TK | 12-03-2020 | 11:30 | periodieke controle | 12-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 53-BJ-TK | 11-02-2019 | 16:38 | periodieke controle | 11-02-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 22-04-2026 | 17:00 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 22-04-2026 | 17:00 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 22-04-2026 | 17:00 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 22-04-2026 | 17:00 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 22-04-2026 | 17:00 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 22-04-2026 | 17:00 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 22-04-2026 | 17:00 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 22-04-2026 | 17:00 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 22-04-2026 | 17:00 | 128 | 5.*.11 | 1 | Lambdawaarde wijkt af |
| 19-02-2026 | 14:56 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 19-02-2026 | 14:56 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 19-02-2026 | 14:56 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 19-02-2026 | 14:56 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 19-02-2026 | 14:56 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
| 19-02-2026 | 14:56 | 255 | 5.*.29 | 1 | Onderdeel stuurbekrachtiger ernstige lekkage |
| 19-02-2026 | 14:56 | 128 | 5.*.11 | 1 | Lambdawaarde wijkt af |
2025 | |||||
| 14-04-2025 | 11:35 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 14-04-2025 | 11:35 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
| 14-04-2025 | 11:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 2-04-2024 | 16:33 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
| 29-03-2024 | 16:34 | 122 | 5.*.11 | 1 | CO meer dan wettelijk toegestaan |
| 29-03-2024 | 16:34 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 29-03-2024 | 16:34 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 29-03-2024 | 16:34 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
2023 | |||||
| 14-03-2023 | 10:43 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
2021 | |||||
| 8-03-2021 | 13:59 | 977 | 5.*.46 | 1 | Ontgrendeling rugleuning werkt niet (goed) |
| 8-03-2021 | 13:59 | 252 | 5.*.29 | 1 | Band of wiel loopt aan in uiterste stuurstand |
| 8-03-2021 | 13:59 | OP2 | OP2 | 1 | Controle alle brandstoffen niet mogelijk 5.*.9 |
| 8-03-2021 | 13:59 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 8-03-2021 | 13:59 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
2020 | |||||
| 12-03-2020 | 11:30 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-BJ-TK | 28-06-2007 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 100 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-BJ-TK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-BJ-TK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 53-BD-TK | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-06-2002 | 23,9 jaar |
| 53-BJ-TK | G.m.c. | Sierra | Open wagen | Onbekend | 30-07-2003 | 30,9 jaar |
| 53-BJ-TL | Land Rover | Defender | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-08-2003 | 22,8 jaar |
| 53-BJ-TP | Opel | Combo | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-12-2003 | 22,5 jaar |
| 53-BJ-TT | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-12-2003 | 22,5 jaar |
| 53-BL-TK | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | Onbekend | 12-03-2004 | 22,2 jaar |
| 53-BN-TK | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-06-2004 | 22 jaar |
| 53-BR-TK | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-01-2005 | 21,4 jaar |
| 53-BV-TK | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 02-01-2006 | 20,4 jaar |
| 53-BZ-TK | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 32.839 | 08-09-2006 | 19,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 92.324 en/of breedte van 190 cm en/of een gewicht van ± 2.130 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz V-klasse | € 90.100 | 528 cm | 193 cm | 2.310 kg |
| Mercedes-Benz 350 | € 89.700 | 492 cm | 194 cm | 2.250 kg |
| Toyota Land Cruiser | € 91.000 | 493 cm | 198 cm | 2.300 kg |
| Volkswagen Amarok | € 83.300 | 536 cm | 192 cm | 2.250 kg |
| Volvo XC90 | € 85.600 | 495 cm | 195 cm | 1.980 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 88.400 | 484 cm | 194 cm | 2.270 kg |
| Volkswagen Touareg | € 89.600 | 483 cm | 198 cm | 2.300 kg |
| Mercedes-Benz 320 | € 85.100 | 478 cm | 193 cm | 2.190 kg |
| Volkswagen Multivan | € 87.900 | - | 190 cm | 2.190 kg |
| BMW X5 | € 92.600 | 489 cm | 194 cm | 2.170 kg |
| Land Rover Discovery | € 85.500 | 480 cm | 187 cm | 2.200 kg |
| BMW X7 | € 101.000 | 485 cm | 192 cm | 2.150 kg |
| Mercedes-Benz GLE | € 85.900 | 485 cm | 197 cm | 2.200 kg |
| Jeep Wrangler | € 92.700 | 488 cm | 189 cm | 2.070 kg |
| Land Rover Range Rover Velar | € 98.800 | 480 cm | 193 cm | 1.990 kg |
| Ford Bronco | € 97.900 | 481 cm | 195 cm | 2.090 kg |
| Audi SQ5 | € 93.700 | - | 190 cm | 1.970 kg |
| Jeep Gladiator | € 94.600 | 559 cm | 189 cm | 2.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.