24-BX-KB
Er rijden momenteel 468 G.m.c. Sierra's rond in Nederland. Deze Sierra komt uit het jaar 1979 en is nu 46 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 november 2011, dus sinds 14 jaren, 6 maanden en 5 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 6 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Sierra Classic 35 open wagen rijden er nog 451 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1970 en maart 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 41.862 en € 170.339, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 92.324 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Sierra Classic 35 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 maart 2006. Het voertuig was toen 26 jaren, 8 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Sierra Classic 35 | 1979
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Sierra Classic 35 |
| Breedte | 2,49 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 107 kW (145 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 6217cc (6,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 1979 |
| Leeftijd | 46 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 46 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 november 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 6 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 maart 2006. Het voertuig was toen 26 jaren, 8 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 15 januari 2016. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.990 kg |
| Massa rijklaar | 3.090 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 410 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,18 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,67 m (voor) / 1,80 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 040 cm v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2014 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Sierra voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 24-BX-KB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
24-BX-KB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24-BN-KB | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-05-2004 | 22,1 jaar |
| 24-BP-KB | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-08-2004 | 21,8 jaar |
| 24-BT-KB | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-06-2005 | 21 jaar |
| 24-BX-KB | G.m.c. | Sierra | Open wagen | Onbekend | 08-03-2006 | 46,9 jaar |
| 24-BX-KJ | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 19.604 | 11-04-2006 | 20,1 jaar |
| 24-BX-KS | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 27-04-2006 | 20,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 92.324 en/of breedte van 249 cm en/of een gewicht van ± 2.990 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Iveco 40C18 | € 97.200 | 675 cm | 245 cm | 2.920 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.