VV-642-S
Er rijden momenteel 191 G.m.c. Savana's rond in Nederland. Deze Savana komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren en 24 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2016, dus sinds 10 jaren en 18 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Savana G3500 gesloten opbouw rijden er nog 86 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en maart 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.676 en € 72.508, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.902 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Savana G3500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 11 mei 2016. Het voertuig was toen 16 jaren en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Savana G3500 | 2000
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Savana G3500 |
| Breedte | 2,45 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 180 kW (245 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5734cc (5,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 mei 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren en 24 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 11 mei 2016. Het voertuig was toen 16 jaren en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.840 kg |
| Massa rijklaar | 2.940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 560 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.860 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.860 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.402 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.402 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,52 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,76 m (voor) / 1,86 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 368 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 368 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| VV-642-S | 2-02-2026 | 16:44 | periodieke controle | 15-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| VV-642-S | 14-01-2025 | 14:15 | periodieke controle | 15-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| VV-642-S | 15-02-2024 | 15:34 | periodieke controle | 15-02-2025 | Nee |
| VV-642-S | 8-02-2023 | 11:36 | periodieke controle | 8-02-2024 | Ja, bekijk hier. |
| VV-642-S | 7-02-2022 | 16:51 | periodieke controle | 7-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| VV-642-S | 1-07-2021 | 11:42 | periodieke controle | 8-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| VV-642-S | 22-06-2021 | 16:42 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| VV-642-S | 8-07-2020 | 12:29 | periodieke controle | 8-07-2021 | Nee |
| VV-642-S | 5-04-2019 | 16:58 | periodieke controle | 31-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 2-02-2026 | 16:44 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2025 | |||||
| 14-01-2025 | 14:15 | 527 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of ver |
2023 | |||||
| 8-02-2023 | 11:36 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 7-02-2022 | 16:51 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 7-02-2022 | 16:51 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 7-02-2022 | 16:51 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 1-07-2021 | 11:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 22-06-2021 | 16:42 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 22-06-2021 | 16:42 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 22-06-2021 | 16:42 | 351 | 5.*.38 | 1 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
| 22-06-2021 | 16:42 | 191 | 5.*.20 | 1 | Wiellager te veel speling |
| 22-06-2021 | 16:42 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 22-06-2021 | 16:42 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 22-06-2021 | 16:42 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 22-06-2021 | 16:42 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 5-04-2019 | 16:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 5-04-2019 | 16:58 | 035 | 5.*.3 | 1 | Roestschade dorpel |
| 5-04-2019 | 16:58 | OP1 | 0P1 | 1 | Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van VV-642-S - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
VV-642-S
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VV-640-S | Peugeot | J9 | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-04-2016 | 43,2 jaar |
| VV-641-S | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 52.072 | 29-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-642-B | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 41.380 | 24-03-2016 | 10,2 jaar |
| VV-642-F | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 30.675 | 08-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-642-G | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 52.739 | 31-03-2016 | 10,2 jaar |
| VV-642-K | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 51.176 | 15-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-642-P | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 26.487 | 29-04-2016 | 10,1 jaar |
| VV-642-R | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 51.311 | 10-05-2016 | 10,1 jaar |
| VV-642-S | G.m.c. | Savana | Gesloten opbouw | Onbekend | 11-05-2016 | 26,1 jaar |
| VV-642-T | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 26.787 | 17-05-2016 | 10 jaar |
| VV-642-X | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 26.660 | 24-05-2016 | 10 jaar |
| VV-642-Z | Volkswagen | Transporter | Open laadvloer | € 34.869 | 24-05-2016 | 10 jaar |
| VV-643-S | Chevrolet | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 25-05-2016 | 25,7 jaar |
| VV-644-S | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 71.100 | 29-04-2016 | 11,1 jaar |
| VV-646-S | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 35.750 | 12-05-2016 | 10,1 jaar |
| VV-647-S | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 35.750 | 12-05-2016 | 10,1 jaar |
| VV-648-S | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 35.750 | 12-05-2016 | 10,1 jaar |
| VV-649-S | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 35.750 | 12-05-2016 | 10,1 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.902 en/of breedte van 245 cm en/of een gewicht van ± 2.840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mitsubishi Canter | € 38.000 | - | 244 cm | 2.770 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.