V-899-VJ
Er rijden momenteel 191 G.m.c. Savana's rond in Nederland. Deze Savana komt uit het jaar 2003 en is nu 22 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine & lpg en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Savana Rv G1500 gesloten opbouw rijden er nog 86 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en maart 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.676 en € 72.508, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.902 uitkomt. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Savana Rv G1500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 januari 2019. Het voertuig was toen 15 jaren, 6 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Savana Rv G1500 | 2003
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Savana Rv G1500 |
| Breedte | 2,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 201 kW (273 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5327cc (5,3 liter motor) |
| Type gasinstallatie | G3 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2003 |
| Leeftijd | 22 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 januari 2019. Het voertuig was toen 15 jaren, 6 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 16 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.808 kg |
| Massa rijklaar | 2.908 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 358 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.266 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.266 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.066 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.633 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.633 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.814 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.814 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 450 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 450 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,74 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 351 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 351 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-899-VJ | 16-04-2026 | 10:06 | periodieke controle | 15-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| V-899-VJ | 15-05-2025 | 12:58 | periodieke controle | 15-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| V-899-VJ | 23-03-2023 | 16:35 | periodieke controle | 23-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-899-VJ | 2-03-2022 | 10:41 | periodieke controle | 2-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| V-899-VJ | 8-01-2021 | 16:59 | periodieke controle | 18-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| V-899-VJ | 13-01-2020 | 16:48 | periodieke controle | 18-01-2021 | Nee |
| V-899-VJ | 6-02-2019 | 11:00 | inbouw | onbekend | Nee |
| V-899-VJ | 18-01-2019 | 16:59 | periodieke controle | 18-01-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 16-04-2026 | 10:06 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 16-04-2026 | 10:06 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2025 | |||||
| 15-05-2025 | 12:58 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 23-03-2023 | 16:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 2-03-2022 | 10:41 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 8-01-2021 | 16:59 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| V-899-VJ | 6-02-2019 | LPG Installatie | PRINS | Gasinstallatie tank inhoud 122 liter | G3 |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-899-VJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-899-VJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-890-VJ | Renault | Master | Veewagen | € 39.313 | 10-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-891-VJ | Volkswagen | Crafter | Open laadvloer | € 69.529 | 10-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-892-VJ | Mercedes-Benz | Sprinter | Speciale groep | € 64.011 | 10-01-2019 | 11,8 jaar |
| V-893-VJ | Iveco | 40C-35 | Neerklapbare zijschotten | € 77.622 | 09-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-895-VJ | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 42.248 | 10-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-896-VJ | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 44.391 | 15-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-897-VJ | Advanced Kfs Special Vehi | Plant & GO | Open laadvloer | € 42.209 | 09-01-2019 | 7,6 jaar |
| V-898-VJ | Advanced Kfs Special Vehi | Plant & GO | Open laadvloer | € 42.209 | 09-01-2019 | 7,6 jaar |
| V-899-VB | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 26.141 | 04-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-899-VD | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 17.332 | 27-02-2019 | 7,3 jaar |
| V-899-VF | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 38.995 | 18-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-899-VH | Peugeot | Boxer | Gesloten opbouw | € 38.202 | 17-01-2019 | 7,4 jaar |
| V-899-VJ | G.m.c. | Savana | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-01-2019 | 22,9 jaar |
| V-899-VK | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 49.525 | 31-03-2020 | 6,2 jaar |
| V-899-VL | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 47.891 | 31-01-2019 | 7,3 jaar |
| V-899-VN | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 48.519 | 23-09-2019 | 6,7 jaar |
| V-899-VP | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 42.121 | 20-02-2019 | 7,3 jaar |
| V-899-VR | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 43.509 | 28-03-2019 | 7,2 jaar |
| V-899-VS | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 25.728 | 12-02-2019 | 7,3 jaar |
| V-899-VV | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 70.262 | 08-02-2019 | 7,3 jaar |
| V-899-VX | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 50.389 | 12-04-2019 | 12,1 jaar |
| V-899-VZ | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 41.713 | 04-03-2019 | 7,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.902 en/of breedte van 200 cm en/of een gewicht van ± 2.808 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Dodge Dodge | € 39.500 | 587 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Dodge RAM1500 | € 38.100 | - | 207 cm | 2.760 kg |
| Chevrolet Express | € 41.300 | 578 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 40.900 | - | 207 cm | 2.560 kg |
| STX Master | € 36.200 | 635 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Mitsubishi Canter | € 38.300 | 556 cm | 208 cm | 2.880 kg |
| Toyota Tundra | € 40.400 | - | 202 cm | 2.670 kg |
| Toyota Dyna | € 37.800 | - | 207 cm | 2.530 kg |
| HVM Master Horsebox | € 37.600 | 635 cm | 210 cm | 2.600 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.