2-VJS-87
Er rijden momenteel 191 G.m.c. Savana's rond in Nederland. Deze Savana komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 2 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op lpg & benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze G.m.c. Savana gesloten opbouw rijden er nog 86 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1996 en maart 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 27.676 en € 72.508, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 37.902 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Savana bedraagt € 37.233 incl. BTW en BPM, deze G.m.c. Savana is daardoor € 669 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Savana | 2011
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Savana |
| Breedte | 2,02 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 37.233 |
| Bruto BPM | € 7.983 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 241 kW (328 pk) |
| Brandstof | LPG & Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5967cc (6,0 liter motor) |
| Type gasinstallatie | G2 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 2 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 maart 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren, 2 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 juni 2026. Het voertuig moet over 13 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.545 kg |
| Massa rijklaar | 2.645 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 855 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 7.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.860 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.860 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.431 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.431 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,44 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,71 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VJS-87 | 13-06-2025 | 16:16 | periodieke controle | 13-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VJS-87 | 26-04-2023 | 12:32 | periodieke controle | 26-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VJS-87 | 7-02-2022 | 12:01 | periodieke controle | 7-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VJS-87 | 21-01-2021 | 13:49 | periodieke controle | 24-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VJS-87 | 24-01-2020 | 11:49 | periodieke controle | 24-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 2-VJS-87 | 21-12-2018 | 09:03 | periodieke controle | 22-01-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 13-06-2025 | 16:16 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 13-06-2025 | 16:16 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 26-04-2023 | 12:32 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 26-04-2023 | 12:32 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 26-04-2023 | 12:32 | 248 | 5.*.29 | 1 | Onderdeel stuurinrichting niet geborgd |
| 26-04-2023 | 12:32 | 216 | 5.*.27 | 1 | Loadindex band kleiner dan maximum aslast |
2022 | |||||
| 7-02-2022 | 12:01 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 7-02-2022 | 12:01 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2021 | |||||
| 21-01-2021 | 13:49 | RA4 | RA4 | 1 | Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| 21-01-2021 | 13:49 | RA3 | RA3 | 1 | Waarschuwingsinrichting stabiliteitscontrolesysteem geeft de |
| 21-01-2021 | 13:49 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 21-01-2021 | 13:49 | 289 | 5.*.31 | 2 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
2020 | |||||
| 24-01-2020 | 11:49 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 24-01-2020 | 11:49 | RA3 | RA3 | 1 | Waarschuwingsinrichting stabiliteitscontrolesysteem geeft de |
| 24-01-2020 | 11:49 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 24-01-2020 | 11:49 | RA4 | RA4 | 1 | Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
2018 | |||||
| 21-12-2018 | 09:03 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-VJS-87 | 29-04-2011 | LPG Installatie | Onbekend | Gasinstallatie tank inhoud 160 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Savana voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-VJS-87 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-VJS-87
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-VJB-87 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 21.088 | 01-07-2010 | 15,9 jaar |
| 2-VJG-87 | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 38.429 | 14-07-2010 | 15,9 jaar |
| 2-VJJ-87 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 22.169 | 29-07-2010 | 15,8 jaar |
| 2-VJL-87 | Nissan | Qashqai+2 | Gesloten opbouw | € 37.434 | 05-08-2010 | 15,8 jaar |
| 2-VJR-87 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 41.926 | 02-09-2010 | 15,8 jaar |
| 2-VJS-80 | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 18.452 | 08-09-2010 | 15,7 jaar |
| 2-VJS-81 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 36.214 | 03-09-2010 | 15,8 jaar |
| 2-VJS-82 | Opel | Movano | Gesloten opbouw | € 42.504 | 06-09-2010 | 15,7 jaar |
| 2-VJS-83 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 07-04-2011 | 16,6 jaar |
| 2-VJS-86 | Toyota | Land Cruiser | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-09-2010 | 15,9 jaar |
| 2-VJS-87 | G.m.c. | Savana | Gesloten opbouw | € 37.233 | 24-03-2011 | 15,2 jaar |
| 2-VJZ-87 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 33.472 | 28-09-2010 | 15,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 37.902 en/of breedte van 202 cm en/of een gewicht van ± 2.545 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Dodge Dodge | € 38.600 | 587 cm | 202 cm | 2.660 kg |
| Chevrolet Chevy Van | € 36.300 | 540 cm | 202 cm | 2.460 kg |
| Dodge RAM1500 | € 38.700 | - | 207 cm | 2.760 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 40.000 | - | 212 cm | 2.560 kg |
| Mitsubishi Canter | € 36.500 | 605 cm | 212 cm | 2.670 kg |
| Dodge Ram | € 38.100 | 600 cm | 203 cm | 2.500 kg |
| Chevrolet Express | € 41.300 | 578 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Nissan Cabstar | € 39.800 | - | 210 cm | 2.450 kg |
| Fuso Canter | € 41.600 | - | 205 cm | 2.400 kg |
| Peugeot Boxer | € 40.400 | - | 210 cm | 2.500 kg |
| Toyota Dyna | € 37.900 | 466 cm | 207 cm | 2.530 kg |
| Citroën Jumper | € 39.700 | 541 cm | 208 cm | 2.310 kg |
| STX Master | € 36.200 | 635 cm | 210 cm | 2.620 kg |
| Renault Master | € 37.900 | 599 cm | 208 cm | 2.510 kg |
| Ford Econoline | € 39.300 | - | 202 cm | 2.470 kg |
| Renault Maxity | € 41.500 | 575 cm | 200 cm | 2.380 kg |
| Toyota Tundra | € 40.400 | - | 202 cm | 2.670 kg |
| Iveco 40C18 | € 40.800 | - | 200 cm | 2.440 kg |
| HVM Master Horsebox | € 37.600 | 635 cm | 210 cm | 2.600 kg |
| Chevrolet Silverado | € 40.700 | - | 208 cm | 2.470 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.