BE-06-81
OLDTIMER
Er rijden momenteel 276 G.m.c. Cckw 353's rond in Nederland. Deze Cckw 353 komt uit het jaar 1943 en is nu 82 jaren en 11 maanden oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 december 2020, dus sinds 5 jaren, 5 maanden en 6 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze G.m.c. Cckw353-vab huifopbouw rijden er nog 259 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1941 en september 1957. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Cckw353-vab is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 januari 1992. Het voertuig was toen 48 jaren, 6 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Cckw 353 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Cckw353-vab | 1943
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Cckw353-vab |
| Breedte | 2,24 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | huifopbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 61 kW (83 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1943 |
| Leeftijd | 82 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 82 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 december 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 jaren, 5 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 januari 1992. Het voertuig was toen 48 jaren, 6 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 4.420 kg |
| Massa rijklaar | 4.520 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 4520 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 4.560 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 9.080 kg |
| Technische max massa voertuig | 9.080 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.540 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.540 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen l. balk v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Cckw 353 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BE-06-81 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BE-06-81
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BE-00-81 | Chevrolet | PS31442-b | Gesloten opbouw | Onbekend | 26-01-1978 | 70 jaar |
| BE-03-81 | Willys | CJ-2A | Open laadvloer | Onbekend | 14-09-1990 | 74 jaar |
| BE-04-81 | Willys | M38A1 | Open wagen | Onbekend | 09-04-1991 | 66 jaar |
| BE-06-80 | Chevrolet | EL Camino | Open wagen | Onbekend | 23-05-1992 | 67 jaar |
| BE-06-81 | G.m.c. | Cckw 353 | Huifopbouw | Onbekend | 08-01-1992 | 83 jaar |
| BE-06-82 | DAF | YA314 3 Ton 4X4 | Huifopbouw | Onbekend | 07-01-1992 | 70 jaar |
| BE-06-83 | DAF | YA126 | Huifopbouw | Onbekend | 19-12-1991 | 68 jaar |
| BE-06-85 | DAF | YA 314 | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-01-1992 | 69 jaar |
| BE-06-86 | G.m.c. | Cckw-353-vab | Achterwaartse kipper | Onbekend | 15-01-1992 | 74 jaar |
| BE-06-87 | DAF | YA 126 | Open wagen | Onbekend | 21-07-1992 | 70 jaar |
| BE-06-88 | Opel | Blitz | Gesloten opbouw | Onbekend | 17-01-1992 | 71 jaar |
| BE-06-89 | DAF | YA314 | Open wagen | Onbekend | 14-01-1992 | 70 jaar |
| BE-07-81 | DAF | YA126/3.5 | Open wagen | Onbekend | 23-03-1992 | 70 jaar |
| BE-09-81 | DAF | YA 328 | Huifopbouw | Onbekend | 12-08-1992 | 71 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met breedte van 224 cm een gewicht van ± 4.420 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Iveco 70C18 | 841 cm | 230 cm | 4.650 kg |
| DAF AE 45 CE | 752 cm | 234 cm | 4.470 kg |
| BYD ETM6 | 731 cm | 222 cm | 4.750 kg |
| Mercedes-Benz 814 | 806 cm | 234 cm | 4.500 kg |
| Magirus-deutz S-3500 | 690 cm | 219 cm | 4.360 kg |
| Iveco 72C14E | 760 cm | 231 cm | 4.360 kg |
| Mercedes-Benz 670.3 | 689 cm | 220 cm | 4.330 kg |
| Magirus-deutz S 3500 | 673 cm | 219 cm | 4.360 kg |
| Mercedes-Benz 813D | 671 cm | 226 cm | 4.180 kg |
| Fuso Ecanter | 691 cm | 229 cm | 4.770 kg |
| Iveco 70C17 | 834 cm | 227 cm | 4.130 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | 712 cm | 225 cm | 4.260 kg |
| DAF FA LF45G08 | 815 cm | 229 cm | 4.170 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.