6-VZR-78
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 6 maanden en 16 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (AMMFA) nog 177 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2011 en maart 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 22.000 en € 47.168, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.622 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 37.712 incl. BTW en BPM, deze Fiat Ducato is daardoor € 1.910 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Lengte | 4,96 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 37.712 |
| Bruto BPM | € 9.162 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481 D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 november 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 6 maanden en 16 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 december 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.882 kg |
| Massa rijklaar | 1.982 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.018 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.630 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.650 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type 250 | |
| Variant AMMFA | |
| Uitvoering DY | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0044*02 | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.4 l/100km (1 liter op 15,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 186 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VZR-78 | 1-12-2023 | 14:42 | periodieke controle | 1-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VZR-78 | 21-10-2022 | 15:41 | periodieke controle | 14-11-2023 | Nee |
| 6-VZR-78 | 28-10-2021 | 14:47 | periodieke controle | 14-11-2022 | Nee |
| 6-VZR-78 | 16-10-2020 | 11:59 | periodieke controle | 14-11-2021 | Nee |
| 6-VZR-78 | 25-10-2019 | 13:24 | periodieke controle | 14-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 1-12-2023 | 14:42 | 138 | 5.*.11 | 1 | Absorptiecoefficient te hoog |
| 1-12-2023 | 14:42 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 1-12-2023 | 14:42 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
2019 | |||||
| 25-10-2019 | 13:24 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
| 25-10-2019 | 13:24 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VZR-78 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VZR-78
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VZF-78 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 36.132 | 04-10-2012 | 13,6 jaar |
| 6-VZH-78 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 45.130 | 18-10-2012 | 13,6 jaar |
| 6-VZK-78 | Ford | Transit Connect | Gesloten opbouw | € 18.026 | 18-10-2012 | 13,6 jaar |
| 6-VZL-78 | Isuzu | NLR85L | Neerklapbare zijschotten | € 33.964 | 04-04-2013 | 13,2 jaar |
| 6-VZN-78 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 39.652 | 29-10-2012 | 13,6 jaar |
| 6-VZP-78 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 55.958 | 16-11-2012 | 13,5 jaar |
| 6-VZR-70 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 25.857 | 13-11-2012 | 13,5 jaar |
| 6-VZR-74 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 25.857 | 13-11-2012 | 13,5 jaar |
| 6-VZR-75 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 25.857 | 13-11-2012 | 13,5 jaar |
| 6-VZR-76 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 26.214 | 09-11-2012 | 13,5 jaar |
| 6-VZR-78 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 37.712 | 09-11-2012 | 13,5 jaar |
| 6-VZS-78 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 36.602 | 15-11-2012 | 13,5 jaar |
| 6-VZT-78 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 57.094 | 22-08-2011 | 14,8 jaar |
| 6-VZX-78 | Volkswagen | Touran | Open wagen | € 40.526 | 10-01-2013 | 13,4 jaar |
| 6-VZZ-78 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 24.651 | 04-01-2013 | 13,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.