5-VXT-30
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 9 maanden en 8 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (CRMFA) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2012 en januari 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.827 en € 41.590, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.709 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 37.827 incl. BTW en BPM, deze Fiat Ducato is daardoor € 1.882 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Lengte | 4,96 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 148 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 37.827 |
| Bruto BPM | € 9.303 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Continue vermogen | 85 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 250A1000 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1956cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 augustus 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 9 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 25 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.884 kg |
| Massa rijklaar | 1.984 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.516 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant CRMFA | |
| Uitvoering DY | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0044*02 | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8 l/100km (1 liter op 12,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.1 l/100km (1 liter op 16,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 179 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VXT-30 | 25-10-2024 | 14:28 | periodieke controle | 25-10-2025 | Nee |
| 5-VXT-30 | 13-12-2023 | 11:09 | periodieke controle | 29-12-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VXT-30 | 13-12-2022 | 16:51 | periodieke controle | 29-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VXT-30 | 24-11-2021 | 10:42 | periodieke controle | 29-12-2022 | Nee |
| 5-VXT-30 | 22-12-2020 | 11:40 | periodieke controle | 29-12-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VXT-30 | 23-12-2019 | 15:59 | periodieke controle | 29-12-2020 | Nee |
| 5-VXT-30 | 10-12-2018 | 11:00 | periodieke controle | 29-12-2019 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 13-12-2023 | 11:09 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2022 | |||||
| 13-12-2022 | 16:51 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
2020 | |||||
| 22-12-2020 | 11:40 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VXT-30 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VXT-30
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VXB-30 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 34.073 | 12-03-2013 | 15,3 jaar |
| 5-VXD-30 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 23.115 | 22-06-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXJ-30 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 35.048 | 21-11-2012 | 13,5 jaar |
| 5-VXL-30 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 23.486 | 20-07-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXN-30 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 34.778 | 24-07-2012 | 13,9 jaar |
| 5-VXP-30 | Citroën | Jumpy | Gesloten opbouw | € 36.257 | 07-08-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXR-30 | Iveco | 35S13 | Gesloten opbouw | € 56.756 | 22-08-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXT-30 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 37.827 | 23-08-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXT-31 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 15.156 | 10-09-2012 | 13,7 jaar |
| 5-VXT-35 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 37.271 | 27-08-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXT-37 | Fiat | Scudo | Gesloten opbouw | € 33.401 | 24-08-2012 | 13,8 jaar |
| 5-VXZ-30 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 39.983 | 10-09-2012 | 13,7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.